Clubrecords Nijverdal

Jongens pupillen C

Onderdeel prestatie naam datum plaats
40 meter 6.8 Jonas Phijffers 3-9-2011 Enschede
600 meter 2.12.2 Jonas Phijffers 21-5-2011 Almelo
1000 meter 4.02.5 Mick van Amelsvoort 8-5-1993 Eibergen
Verspringen 3.47 Peter van der Sluis 5-10-1996 Papendal
Kogelstoten 6.40 Peter van der Sluis 28-9-1996 Enschede
Hoogspringen 1.05 Jonas Phijffers 3-9-2011 Enschede
Balwerpen 22.39 Jonas Phijffers 3-9-2011 Enschede

Jongens pupillen B

Onderdeel prestatie naam datum plaats
40 meter 6.4 Jonas Phijffers 28-4-2012 Eibergen
600 meter 2.12.4 Stef Claassen 2001 Amsterdam
1000 meter 3.32.5 Mick van Amelsvoort 18-6-1994 Eibergen
Verspringen 3.78 Jonas Phijffers 14-4-2012 Haaksbergen
Kogelstoten 6.05 Yvo Vossebeld 1988
Hoogspringen 1.15 Peter van der Sluis 6-9-1997 Hengelo
Balwerpen 28.83 Yvo Vossebeld 10-6-1905

Jongens pupillen A

Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 9.00 Stef Claassen 2003 Hengelo
600 meter 2.05.2 Michel van Vilsteren 2000 Enschede
1000 meter 3.10.64 Mick van Amelsvoort 5-10-1996 Papendal
Verspringen 3.98 Marnix Schaap 1988
Kogelstoten 8.69 Patrick Mulder 9-9-1989 Hengelo
Hoogspringen 1.35 Stefan T. Hoeve 2002 Nijverdal
Balwerpen 28.82 Gert Tijhuis 21-5-2011 Almelo

Jongens D

onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 9.69 Michel van Vilsteren 2002 Groningen
80 meter 10.6 Thijs vd Pol 2001 Almelo
600 meter 1.57.8 Steven Hendriks 2000 Haaksbergen
1000 meter 2.55.43 Mick van Amelsvoort 10-10-1989 Papendal
1500 meter 5.14.7 Yvo Vossebeld 1-6-1991 Hengelo
80 horden 13.45 Thijs vd Pol 2001 Apeldoorn
Kogelstoten 10.48 Thijs vd Pol 2001 Nijverdal
verspringen 4.87 Thijs vd Pol 2001 Nijverdal
Hoogspringen 1.60 Thijs vd Pol 2001 Apeldoorn
Speerwerpen 45.52 Thijs vd Pol 2001 Amsterdam
Meerkamp 4289 Thijs vd Pol 2001 Apeldoorn
estafette 47.6 Maarten, Thijs, Michel, Gert/Jan 15-5-1999 Hengelo

Jongens C

onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 7.6 Thijs vd Pol 2003 Dortmund
100 meter 11.9 Mick van Amelsvoort 2000 Nijverdal
800 meter 2.00.04 Michel Kerkdijk 2002 Amsterdam
1000 meter 2.38.7 Michel Kerkdijk 2002 Duitsland
1500 meter
5000 meter 16.11 Mick van Amelsvoort 1999 Almelo
60 horden 9.28 Thijs vd Pol 2003 Zuidbroek
100 horden 15.1 Mick van Amelsvoort 2000 Doetichem
300 horden 44.19 Mick van Amelsvoort 1999 Amsterdam
polsstokhoog 2.90 Richard Dekker 3-6-1992 Deventer
Kogelstoten 11.34 Michel Kerkdijk 2002 Hengelo
discus 32.56 Thijs vd Pol 2003 Eibergen
verspringen 6.48 Thijs vd Pol 2003 Amsterdam
Hoogspringen 1.35 Wessel Klumperman 28-4-2012 Eibergen
Speerwerpen 42.83 Thijs vd Pol 2002 Meppel
Meerkamp 4496 Mick van Amelsvoort 3-4/07/1999 Zwolle
estafette 47.8 Thijs, Koen, Igor, Michel 2002 Amsterd

Jongens B

onderdeel prestatie naam datum plaats
100 meter 10.96 Ydo van Oostende 1987
200 meter 23.75 Michel Kerkdijk 2003 Utrecht
400 meter 51.19 Michel Kerkdijk 2003 Apeldoorn
800 meter 1.55.17 Michel Kerkdijk 2003 Papendal
1000 meter 2.34.03 Mick van Amelsvoort 2001 Brussel
1500 meter 3.59.55 Michel Kerkdijk Apeldoorn
3000 meter 8.50.52 Michel Kerkdijk 2003 Apeldoorn
5000 meter 18.00 Marijn de Jonge 2003 Vriezenveen
10.000 meter
60 horden
100 horden 25.08 Yvo Vossebeld 8-5-1993 Hengelo
300 horden
polsstokhoog 2.90 Richard Dekker 3-6-1992 Deventer
Kogelstoten 10.90 Sebastiaan Horsman 3-6-1992 Deventer
discus 29.92 Sebastiaan Horsman 13-5-1992 Apeldoorn
verspringen 6.97 Ydo van Oostende 0-0-1987
Hoogspringen 1.99 Ydo van Oostende 0-0-1987 Duitsland
Speerwerpen 42.16 Ydo van Oostende 0-0-1987
Hinkstapsprong 14.57 Ydo van Oostende 0-0-1987
Meerkamp
estafette

Jongens A

onderdeel prestatie naam datum plaats
100 meter
200 meter
300 meter 39.10 Robert Rutgers 5-5-1998 Hengelo
400 meter 52.00 Eelco-Jan Bruinsma 1988
800 meter 1.50.87 Michel Kerkdijk 2005 Leiden
1000 meter
1500 meter 4.05.74 Mick van Amelsfoort 2004 Zuidbroek
3000 meter 9.12 Henk Smalbrugge 1992
5000 meter 16.06 Ewald vd Weijden 10-10-1987 Zwolle
10.000 meter 39.01 Marijn de Jonge 2003 Emlichheim
60 horden
110 horden 14.08 Ydo van Oostende 1988 Hilversum
400 horden 61.58 Patrick Mulder 15-6-1996 Ede
polsstokhoog
Kogelstoten 10.63 Patrick Mulder 15-6-1995 Apeldoorn
discus 32.88 Patrick Mulder 9-6-2996 Ede
verspringen 7.49 Ydo van Oostende 0-0-1989 Arnhem
Hoogspringen 2.01 Ydo van Oostende 1988 Hengelo
Speerwerpen 45.86 Arno Blaak 29-5-1996 Emmeloord
Hinkstapsprong 15.27 Ydo van Oostende 16-7-1988 Groningen
Meerkamp
estafette

Masters 40+ Mannen

onderdeel prestatie naam datum plaats
800 meter 2.21.2 Peter van Amelsvoort 2000 Emmen
5.000 meter 16.16 Fred Sluys 2003 Vriezenveen

Masters 45+ Mannen

onderdeel prestatie naam datum plaats
10.000 meter 35.10 Jacob Renkema 2002 Nijverdal
1/2 Marathon 1.20.00 Jacob Renkema 2002 Klazienaveen

Masters 50+ Mannen

onderdeel prestatie naam datum plaats
5.000 meter 18.34 Jacob Renkema 2008 Vroomshoop
10.000 meter 38.38 Albert Horsman 2001 Holten
1/2 Marathon 1.22.38 Albert Horsman 2003 Nijverdal
Marathon 3.14.15 Albert Horsman 2003 Eindhoven
Tagged with: , ,
Posted in Uitslagen