clubkampioenschappen

Het chronoloog voor de clubkampioenschappen is bekend, inschrijven voor de meerkamp is nog tot morgen mogelijk.

Inschrijven voor de loopafstanden kan op de dag zelf nog.

Net als voor alle andere wedstrijden zijn we ook voor deze wedstrijd vele vrijwilligers nodig om deze dag tot een succes te maken. We hebben gelukkig al een aantal vrijwilligers maar we zijn er ook nog steeds een aantal nodig. Dus kun je helpen deze dag meld je dan bij Albert Horsman (alberthorsman@gmail.com) of Bas Jongejan (kantine@atletics.nl)

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN  2019
CHRONOLOOG per onderdeel
sprintnr’s:   6 LANEN loopnummers:
afstand aanv.tijd groep series afstand aanv.tijd groep series
40 mtr. 9.30 mini/m+MPC 1 600 mtr. 12.30 mini/m+MPC 1
9.40 mini/j +JPC 4 12.35 mini/j +JPC 1
9.55 MPB 2
10.05 JPB 2 3000 mtr 12.40 DMS + HRN 1
5000 mtr. 13.05 DMS + HRN 1      (>>20′)
60 mtr. 10.15 MPA 3 5000 mtr. 13.35 DMS + HRN 1     (<<20′)
10.35 JPA 4
10.55 MD 2
1000 mtr. 14.00 MPB 1
80 mtr. 11.15 JD 3 14.05 JPB 1
11.25 MC 3 14.10 JPA 1
14.15 MPA 1
100 mtr. 11.50 JC 1 14.20 JD 1
12.00 MB/MA/DMS 2
12.10 JB/JA/HRN 3 600 mtr. 14.25 MC 1
14.40 MD 1
800 mtr. 14.50 JC 1
15.05 MB/MA/DMS 1
1500 mtr. 15.15 JB/JA/HRN 1
4 x 400mtr. 16.00 1
    ( 1x pupil / 1x junior / 1x senior / 1x master ,  2x vr. en 2x man. )    
6  pogingen 3  pogingen
hoogspringen:  1 hoogspringen: 2 verspringen:  1 verspringen: 2
aanv.tijd groep aanv.tijd groep aanv.tijd groep aanv.tijd groep
9.30 JD 9.30 JB/JA/HRN 9.30 JC 10.00 mini/j +JPC
11.25 MD 10.30 MPB 10.05 MC 11.00 mini/m+MPC
13.00 MC 11.00 JPB 11.00 JPA 11.30 MPB
13.45 JC 12.00 JPA 12.10 MB/MA/DMS 12.10 JPB
14.30 MB/MA/DMS 14.25 MPA 13.00 JD 12.50 MPA
13.40 JB/JA/HRN
14.15 MD
3  pogingen 3  pogingen
balwerpen:   speerwerpen kogelstoten:  1 kogelstoten: 2
aanv.tijd groep aanv.tijd groep aanv.tijd groep aanv.tijd groep
9.45 mini/m+MPC(150) 9.30 MC(500) 9.30 MD(2) 9.30 JPA(2)
11.00 mini/j +JPC (150) 10.15 JC(600) 10.20 MB/MA/DMS (3/4) 10.30 JPB(2)
12.05 MPB(150) 11.15 MB/MA/DMS(600) 10.55 JC(4) 11.00 MPA(2)
12.40 JPB(150) 12.00 JD(400) 11.25 JB/JA/HRN(5/6/7.25) 12.40 MPB(2)
13.40 MPA(200) 13.00 MD(400)  13.45  JD(3) 13.50 MC(3)
14.20 JPA(200) 14.20 JB/JA/HRN(700/800)
CLUBKAMPIOENSCHAPPEN  2019
CHRONOLOOG per categorie
 MINI/M+MPC 6x  MINI/J+JPC 21x
aanv.tijd onderd. aanv.tijd onderd.
9.30 40 mtr. 9.40 40 mtr.
9.45 balw. 10.00 ver-2
11.00 ver-2 11.00 balw.
12.30 600 mtr. 12.35 600 mtr.
MPB 8x JPB: 8x
aanv.tijd onderd. aanv.tijd onderd. aanv.tijd onderd.
9.55 40 mtr. 10.05 40 mtr.
10.30 hoog-2 10.30 kogel-2
11.30 ver-2 11.00 hoog-2
12.05 balw. 12.10 ver-2
12.40 kogel-2 12.40 balw.
14.00 1000 mtr. 14.05 1000 mtr.
MPA: 14x JPA: 19x MD 11x
aanv.tijd onderd. aanv.tijd onderd. aanv.tijd onderd.
10.15 60 mtr. 9.30 kogel-2 9.30 kogel-1
11.00 kogel-2 10.35 60 mtr. 10.55 60 mtr.
12.50 ver-2 11.00 ver-1 11.25 hoog-1
13.40 balw. 12.00 hoog-2 13.00 speer
14.15 1000 mtr. 14.10 1000 mtr. 14.15 ver-1
14.25 hoog-2 14.20 balw. 14.40 600 mtr.
JD 12x MC: 13x JC: 5x
aanv.tijd onderd. aanv.tijd onderd. aanv.tijd onderd.
9.30 hoog-1 9.30 speer 9.30 ver-1
11.15 80 mtr 10.05 ver-1 10.15 speer
12.00 speer 11.25 80 mtr 10.55 kogel-1
13.00 ver-1 13.00 hoog-1 11.50 100 mtr
13.45 kogel-1 13.50 kogel-2 13.45 hoog-1
14.20 1000 mtr. 14.25 600 mtr. 14.50 800 mtr
MB / MA / DMS     6x 8x JB / JA / HRN 14x
aanv.tijd onderd. aanv.tijd onderd.
10.20 kogel-1 9.30 hoog-2
11.15 speer 11.25 kogel-1
12.00 100 mtr. 12.10 100 mtr.
12.10 ver-1 13.40 ver-1
14.30 hoog-1 14.20 speer
15.05 800 mtr. 15.15 1500 mtr.
*** DMS = SENIOREN  +  MASTERS   DAMES
*** HRN = SENIOREN  +  MASTERS   HEREN
PRIJSUITREIKING:
4-kamp ( mini’s en pupillen-C) 13.15 ( overall en per/vereniging)
3000 / 5000mtr. 14.30 ( overall en per/vereniging)
6-kamp 16.30 ( overall + estafette-team)
6-kamp 16.45

 

JURY-INDELING
CLUBKAMPIOENSCHAPPEN    5-10-2019
Vrijwilligers en jury  melden om 9.00 uur  in de tent op het middenterrein.
voor lunchpakket wordt gezorgd.
ONDERDEEL: NAAM::
loopnummers (Sprintbaan:  6  lanen)
Scheidsrechter Looponderdelen
chef tijd/aankomst 1 Roy Sleebos (ATLET)
starter 1 Herbert Halfman ( SISU)
commissaris  vertrek 1 Maarten Koelman ( ATLET)
jury-tijd/aankomst 1 Joke Hengstman ( ATLET) >> t/m 13.00 uur
VERSPR: BAK 1: BAK 2:
chef-jury 1 Jacq. Filart ( ATLET) Janny Bronk (ACO)
opmeters 2 Astrid Godeke ( SP) Richard Willems ( ACO)
harken/vlakken 1 Wim Welleweerd (SP) Rafaele Pasveer (SP)
HOOGSPR: BAK 1: BAK 2:
chef-jury 1 Bert Hogenkamp (ACO) Ina Laarman (ATLET)
lat opleggen 2 Ellen Hoekman (ACO) Irene Timmer (ATLET)
Harold v.d. Enk (ACO) Kamiel  Nekkers (ATLET)
Bal- /  speerwerpen BALWERPEN SPEERWERPEN:
chef-jury 1 Edith Bouwman (ACO) Arie Kouwen (ACO)
plaatjes  steken 1 Tonnie Hoogewind  (SAL)
bal/speer  terug 2 Marie Boeuf (SAL) Veerle Telgenkamp (ATLET)
Kogelstoten BAK 1: BAK 2:
chef-jury 1 Jaap Winters (ACO) Winfried Timmer  (ATLET)
opmeters 2
Wedstrijdleiding Albert Horsman (ATLET), Cor Bronk (ACO)
Opening Voorzitter ATLETICS .
EHBO ATLETICS
Speaker Henk Koopman .
Materiaalman Paul v. Os (ATLET)
Uitslagenverwerking Debbie en Berry Nieland  ( ATLET)
Uitslagen ophalen /verzamelen
Prijsuitreiking  OVERALL
Begeleiding Mini’s en pupillen-C Eigen vereniging >> Yvor Seinen  ( ACO)
Reserve(jury)
Verzorging jury/vrijwilligers, ATLETICS
Kantine ATLETICS
## kantinemedewerkers om  8.30 uur   aanwezig .

 

Posted in Atletiek, Loopwedstrijden, Nieuws, Wedstrijden