clubrecords per 21-6-2019

=
Jongens pupillen C
Onderdeel prestatie naam datum plaats
40 meter 6.8 Jonas Phijffers 3-9-2011 Enschede
600 meter 2.08.0 Jonas Phijffers 1-10-2011 Nijverdal
1000 meter 4.02.5 Mick van Amelsvoort 8-5-1993 Eibergen
Verspringen 3.47 Peter van der Sluis 5-10-1996 Papendal
Kogelstoten 2kg 6.40 Peter van der Sluis 28-9-1996 Enschede
Hoogspringen 1.05 Jonas Phijffers 3-9-2011 Enschede
Balwerpen 100gr 22.64 Wouter van Os 1-9-2011 Almelo
###
Meisjes pupillen C
Onderdeel prestatie naam datum plaats
40 meter 7.1 Patty Verkooijen 25-9-2010 Almelo
. 7.1 Roos Evers 30-9-2017 Ommen
600 meter 2.10 Julia Seppenwoolde 6-10-2018 Hardenberg
Verspringen 3.30 Julia Seppenwoolde 6-10-2018 Hardenberg
Hoogspringen 1.00 Tessa Filart 22-9-2012 Hengelo
. 1.00 Roos Evers 23-9-2017 Almelo
. 1.00 Julia Seppenwoolde 22-9-2018 Hengelo
Balwerpen 100gr 25.60 Gaya van Nifterik 31-3-2007 Almelo
estafette 4x40m 33.8 Tessa Filart, Madelief Luning 7-7-2012 Enschede
. . Dimphy Nieland, Sylvie Meesters . .
###
Jongens pupillen B
Onderdeel prestatie naam datum plaats
40 meter 6.3 Jonas Phijffers 8-9-2012 Haaksbergen
600 meter 2.12.4 Stef Claassen 2001 Amsterdam
1000 meter 3.32.5 Mick van Amelsvoort 18-6-1994 Eibergen
Verspringen 3.78 Jonas Phijffers 14-4-2012 Haaksbergen
Kogelstoten 2kg 6.05 Yvo Vossebeld 1988
Hoogspringen 1.15 Peter van der Sluis 6-9-1997 Hengelo
. 1.15 Jonas Phijffers 1-9-2012 Almelo
Balwerpen 160gr 30.65 Gert Tijhuis 27-3-2010 Almelo
###
Meisjes pupillen B
Onderdeel prestatie naam datum plaats
40 meter 6.8 Donna Waakop Reijers 24-9-2012 Eibergen
. 6.8 Renee Mollink 26-3-2011 Almelo
600 meter 2.08.5 Nicola Krukkert 20-5-2001 Amsterdam
1000 meter 3.53.0 Patty Verkooijen 1-10-2011 Nijverdal
Verspringen 3.58 Donna Waakop Reijers 21-5-2011 Almelo
Kogelstoten 2kg 5.11 Renee Mollink 1-10-2011 Nijverdal
Hoogspringen 1.15 Roos Evers 6-10-2018 Hardenberg
Balwerpen 160gr 27.91 Gaya van Nifterik 15-9-2012 Almelo
###
Jongens pupillen A
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 8.40 Jonas Phijffers 12-4-2014 Haaksbergen
600 meter 2.05.2 Michel van Vilsteren 2000 Enschede
1000 meter 3.10.64 Mick van Amelsvoort 5-10-1996 Papendal
Verspringen 4.76 Jonas Phijffers 5-7-2014 Enschede
Kogelstoten 2kg 8.69 Patrick Mulder 9-9-1989 Hengelo
Hoogspringen 1.45 Jonas Phijffers 4-10-2014 Nijverdal
Balwerpen 200gr 33.16 Jonas Phijffers 4-10-2014 Nijverdal
###
Meisjes pupillen A
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 9.1 Elke Pronk 28-4-2011
. 9.1 Nicola Krukkert 5-10-2002 Nijverdal
1000 meter 3.24.3 Elke Pronk 21-5-2011 Almelo
Verspringen 3.96 Lotte Prakken 7-7-2012 Enschede
Kogelstoten 2kg 6.94 Gaya van Nifterik 13-6-2009 Almelo
Hoogspringen 1.40 Elke Pronk 1-10-2011 Nijverdal
Balwerpen 200gr 28.33 Gaya van Nifterik 6-9-2008 Almelo
###
Jongens D
onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 8.31 Jonas Phijffers 23-1-2016 Apeldoorn
80 meter 10.05 Jonas Phijffers 4-4-2016 Almelo
100 meter 14.0 Sander Klaasen 3-6-2011 Rijssen
200 meter 26.78 Jonas Phijffers 6-5-2016 Rijssen
600 meter 1.45.05 Wouter Seppenwoolde 24-6-2017 Stadskanaal
800 meter 2,34,4 Wouter Seppenwoolde 10-5-2017 Haaksbergen
1000 meter 2.55.43 Mick van Amelsvoort 10-10-1989 Papendal
1500 meter 5.14.7 Yvo Vossebeld 1-6-1991 Hengelo
80 horden 13.45 Thijs vd Pol 2001 Apeldoorn
Kogelstoten 3kg 10.48 Thijs vd Pol 2001 Nijverdal
Discus 1kg 17.25 Sander Klaasen 16-6-2012 Eibergen
verspringen 4.87 Thijs vd Pol 2001 Nijverdal
Hinkstapsprong 9.56 Jonas Phijffers 6-5-2016 Rijssen
Hoogspringen 1.60 Thijs vd Pol 2001 Apeldoorn
. 1.60 Jonas Phijffers 12-6-2016 Deventer
Speerwerpen 400gr 45.52 Thijs vd Pol 2001 Amsterdam
Meerkamp 4289 Thijs vd Pol 2001 Apeldoorn
estafette 44,11 Joran Klumperman, Simon Borkernt 23-4-2016 Haaksbergen
4x80m Tygo Willems, Jonas Phijffers
###
Meisjes D
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 8.2 Nicola Krukkert 16-4-2005 Nijverdal
80 meter 11.82 Esmee Mulder 24-8-2018 Breda
100 meter 14.64 Esmee Mulder 23-9-2018 Barendrecht
150 meter 20.9 Esmee Mulder 20-9-2018 Ommen
200 meter 29.43 Esmee Mulder 24-8-2018 Breda
300 meter 46.40 Esmee Mulder 20-9-2018 Ommen
400 meter 1.10.48 Esmee Mulder 23-9-2018 Barendrecht
600 meter 1.45.5 Doortje Swaters 13-6-2009 Almelo
800 meter 2.42.49 Esmee Mulder 2-5-2018 Hengelo
1000 meter 3.10.73 Doortje Swaters 4-7-2009 Enschede
1500 meter 5.53.00 Esmee Mulder 6-7-2018 Amersfoort
5km 20.38 Elke Pronk 23-9-2012 Enschede
60 horden 10.34 Nadien Kleinjan 4-9-2005 Amsterdam
Estafette 33.20 Ellen Aitink, Nicola Krukkert 10-9-2005 Enschede
4x60m . Leoni van Breen , Nadien Kleinjan . .
Kogelstoten 2kg 12.02 Marije te Wechel 33747 Arnhem
Discus 0.75kg 20.08 Marian Nieuwenhuis 2002 Nijverdal
verspringen 4.81 senta Schuurman 1988
Hoogspringen 1.50 Elke Pronk 20-4-2013 Almelo
Polstokhoog 1.91 Marjolein Klaren 17-9-2014 Enschede
Speerwerpen 400gr 28.81 Gaya van Nifterik 9-9-2011 Nijverdal
Meerkamp 3580 senta Schuurman 17/18-6-1989 Hengelo
###
Jongens C
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 7.6 Thijs vd Pol 2003 Dortmund
100 meter 11.9 Mick van Amelsvoort 2000 Nijverdal
200 meter 25.5 Frank Seppenwoolde 26-5-2017 Rijssen
400 meter 55.51 Jonas Phijffers 21-6-2018 Hengelo
600 meter 1.41.0 Wouter Seppenwoolde 31-3-2018 Gendringen
800 meter 2.00.04 Michel Kerkdijk 2002 Amsterdam
1000 meter 2.38.75 Michel Kerkdijk 7-9-2002 Gladbeck
1500 meter 4.18.21 Michel Kerkdijk 9-8-2002 Utrecht
5000 meter 16.11 Mick van Amelsvoort 1999 Almelo
2 EM 12.17 Wouter Seppenwoolde 6-6-2019 Hengelo
60 horden 9.28 Thijs vd Pol 2003 Zuidbroek
100 horden 15.1 Mick van Amelsvoort 2000 Doetichem
300 horden 43.55 Jonas Phijffers 25-8-2018 Amsterdam
1500m Steeple Chase 5.15.17 Wouter Seppenwoolde 10-5-2019 Hoogeveen
polsstokhoog 2.90 Richard Dekker 3-6-1992 Deventer
Kogelstoten 4kg 11.34 Michel Kerkdijk 2002 Hengelo
discus 1kg 35.06 Frank Seppenwoolde 3-6-2017 Heerde
verspringen 6.48 Thijs vd Pol 24-8-2003 Amsterdam
Hinkstapsprong 11.80 Frank Seppenwoolde 26-8-2017 Amsterdam
Hoogspringen 1.65 Jonas Phijffers 22-1-2017 Apeldoorn
Speerwerpen 600gr 42.83 Thijs vd Pol 2002 Meppel
Meerkamp 4726 Jonas Phijffers 12-13/05/2018 Hengelo
estafette 4×100 47.8 Thijs, Koen, Igor, Michel 2002 Amsterdam
###
Meisjes C
Onderdeel prestatie naam datum plaats
80 meter 10.4 Henrieke Krommendijk 2001 Hengelo
. 10.4 Annelinde Jongejan 26-3-2011 Almelo
100 meter 12.9 Jolien Lammers 2000 Hengelo
150 meter 19.58 Henrieke Krommendijk 2001 Apeldoorn
200 meter 26.6 Annelinde Jongejan 16-5-2012 Haaksbergen
400 meter 62.7 Judith vd Kley 32649 Hengelo
600 meter 1.42.08 Henrieke Krommendijk 2001 Amsterdam
800 meter 2.29.66 Doortje Swaters 13-8-2010 Wageningen
1000 meter 3.14.1 Doortje Swaters 26-3-2011 Almelo
1500 meter 5.08.18 Doortje Swaters 28-5-2010 Apeldoorn
5km 20.01 Beele Pronk 1-6-2012
60 horden 10.06 Jolien Lammers 2000 Groningen
80 horden 12.8 Martine Spierings 33761 Zevenaar
300 horden 48.85 Lienke Nieuwenhuis 17-5-2003 Ede
Estafette 42.59 Jolien / leanne/ Karen/ Dieuwertje 36330 Enschede
Kogelstoten 3kg 11.51 Helen Gottemaker 2001 Nijverdal
Discus 1kg 31.87 Karlijn meijerink 2001 Hengelo
verspringen 5.30 Jolien Lammers 3-6-2000 Hengelo
hinkstapsprong 9.17 Liselot Nekkers 20-7-2019 Hengelo
hoogspringen 1.55 Senta Schuurman 1990
Polstokhoog 2.30 Marjolein Klaren 6-6-2015 Almelo
Speerwerpen 500gr 32.54 Helen Gottemaker 2000 Deventer
Meerkamp 3713 Annelinde Jongejan 2/3-6-2012 Almelo
###
Jongens B
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 8.17 Frank Seppenwoolde 9-12-2017 Rhede (D)
100 meter 10.96 Ydo van Oostende 13-6-1987 Hoorn
150 meter 18.2 Frank Seppenwoolde 20-9-2018 Ommen
200 meter 23.75 Michel Kerkdijk 2003 Utrecht
300 meter 39.6 Frank Seppenwoolde 20-9-2018 Ommen
400 meter 51.19 Michel Kerkdijk 16-5-2003 Apeldoorn
600 meter 1.36.0 Frank Seppenwoolde 31-3-2018 Gendringen
800 meter 1.55.17 Michel Kerkdijk 11-6-2003 Papendal
1000 meter 2.34.03 Mick van Amelsvoort 2001 Brussel
1500 meter 3.59.55 Michel Kerkdijk 13-6-2003 Gorinchem
2000 meter 8.33 Thomas Wamsteker 12-5-2007 Nijverdal
3000 meter 8.50.92 Michel Kerkdijk 11-7-2003 Apeldoorn
5 km 17.02 Gert Tijhuis 15-jun-18 Wierden
2 EM 10.14 Gert Tijhuis 6-jun-19 Hengelo
60 horden 11.45 Wessel Klumperman 9-3-2014 Enschede
100 horden 25.08 Yvo Vossebeld 8-5-1993 Hengelo
110 horden 19.35.00 Wessel Klumperman 15-6-2014 Emmen
2000 steeple 7.02.02 Berend Swaters 10-7-2011 Alphen ad Rijn
polsstokhoog 2.90 Richard Dekker 3-6-1992 Deventer
Kogelstoten 5kg 11.35 Frank Seppenwoolde 6-10-2018 Hardenberg
discus 1,5kg 29.92 Sebastiaan Horsman 13-5-1992 Apeldoorn
verspringen 6.97 Ydo van Oostende 18-7-1987 Sittard
Hoogspringen 1.99 Ydo van Oostende 1987 Duitsland
Speerwerpen 700gr 42.16 Ydo van Oostende 1987
Hinkstapsprong 14.57 Ydo van Oostende 24-5-1987 Hengelo
estafette 49.10 Thomas Wamsteker / Stefan Krol 17-4-2011 Emmen
4x100m Harmen Rodenboog / Martijn Mak
###
Meisjes B
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 7.9 Henrieke Krommendijk 15-12-2002 Dortmund
100 meter 12.7 Henrieke Krommendijk 9-6-2002 Emmen
150 meter 19.5 Jolien Lammers 2001 Almelo
200 meter 25.92 Henrieke Krommendijk 11-6-2003 Aruba
300 meter 41.08 Henrieke Krommendijk 2003 Papendal
400 meter 56.8 Henrieke Krommendijk 2003 Lisse
800 meter 2.23.56 Doortje Swaters 15-7-2011 Utrecht
1500 meter 5.55 Jolien Lammers 2001 Nijverdal
3000 meter 10.27.73 Elke Pronk 26-5-2017 Rijssen
5km 18.05 Elke Pronk 23-4-2017 Enschede
60 horden 9.80 Martine Spierings 10-1-1993 Zwolle
100 horden 15.20 Jolien Lammers 19-4-2001 Uden
Estafette 54.1 Jolien / Dieuwertje . Emmen
. . Helen / Leanne
2000meter Steeple 8.22.1 Beele Pronk 27-6-2013 Hengelo
Kogelstoten 3kg 11.18 Gaya van Nifterik 1-5-2015 Rijssen
Discus 1kg 31.18 Helen Gottemaker 2001 Nijverdal
verspringen 5.43 Jolien Lammers 24-6-2001 Uden
hinkstapsprong 11.35 Jolien Lammers 21-6-2002 Assen
hoogspringen 1.58 Senta Schuurman 1991
polstokhoog 1.80 Nienke Koelman 21-5-2017 Wijchen
Speerwerpen 500gr 36.36 Norwien Bruinsma 11-10-2015 Enschede
7 kamp 3702 punten Leanne Haandriksma 8-7-2001 Ede
###
Jongens A
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 6.9 Ydo van Oostende 21-12-1986 Dortmund
100 meter 10.96 Ydo van Oostende 13-6-1987 Hoorn
200 meter 25.66 Stef Klaassen 20-4-2011 Hengelo
300 meter 39.10 Robert Rutgers 5-5-1998 Hengelo
400 meter 52.00 Eelco-Jan Bruinsma 1988
800 meter 1.50.87 Michel Kerkdijk 11-6-2005 Leiden
1000 meter 2.34.03 Mick van Amelsfoort 24-8-2001 Brussel
1500 meter 3.52.07 Ruud Boom 18-6-2010 Utrecht
3000 meter 9.12 Henk Smalbrugge 1992
5000 meter 15.44 Koen Veldhuis 7-5-2010 Utrecht
5 km 16.06 Ewald vd Weijden 10-10-1987 Zwolle
10 km 39.01 Marijn de Jonge 2003 Emlichheim
110 horden 14.08 Ydo van Oostende 1988 Hilversum
400 horden 61.58 Patrick Mulder 15-6-1996 Ede
Kogelstoten 6kg 10.63 Patrick Mulder 15-6-1995 Apeldoorn
discus 1.75kg 32.88 Patrick Mulder 9-6-2996 Ede
verspringen 7.37 Ydo van Oostende 32725 Troisdorf
Hoogspringen 2.01 Ydo van Oostende 1988 Hengelo
Speerwerpen 800gr 45.86 Arno Blaak 29-5-1996 Emmeloord
Hinkstapsprong 15.27 Ydo van Oostende 19-7-1988 Groningen
###
Meisjes A
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 7.7 Henrieke Krommendijk 5-1-2003 Dortmund
100 meter 12.3 Linda Aal 1987
200 meter 25.8 Linda Aal 1987
400 meter 55.73 Henrieke Krommendijk 2004 Hengelo
800 meter 2.33.2 Judith v.d. Kley 23-6-1989 Zevenaar
3000 meter 12.53.8 Annette Geurtse 7-5-1995 Emmeloord
60 m horden 10.4 Jolien Lammers 15-12-2002 Dortmund
Kogelstoten 4kg 10.22 Marije te Wechel 17-6-1995 Emmeloord
Discus 1kg 27.82 Marije te Wechel 19-6-1996 Nijmegen
verspringen 5.58 Jolien Lammers 2003 Lisse
Speerwerpen 600gr 35.31 Norwien Bruinsma 27-4-2016 Hengelo
Hinkstapsprong 11.24 Jolien Lammers 25-6-1905 Lisse
###
Senioren Mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 6.9 Ydo van Oostende 21-12-1986 Dortmund
100 meter 10.95 Ydo van Oostende Emmeloord
200 meter 22.44 Ydo van Oostende 1993 Zevenaar
300 meter 38.31 Robert Rutgers 2000 Hengelo
400 meter 50.1 Freddy Jaarsma 21-4-1991 Zwolle
800 meter 1.57.5 Ruud Blikman 2003 Vught
1500 meter 4.04.2 Freddy Jaarsma 3-9-1989 Weert
3000 meter 8.52 Ruud Blikman 2003 Apeldoorn
5000 meter 15.39.66 Jeroen Machielsen 16-6-1996 Ede
10.000 meter 34.40 Jeroen Machielsen 6-7-1995 Hengelo
5 km 15.24 Peter Bruinsma 2003 Bergentheim
10km 31.50 Udo Zwijnenberg 2003 Bergentheim
15 km 49.35 Udo Zwijnenberg 17-11-2002 Nijmegen
25 km 1.29.37 Peter Bruinsma 13-4-2003 Losser
30 km 1.44.22 Udo Zwijnenberg 12-3-2006 Vorden
2 EM 10.06 Nick Zwienenberg 6-6-2019 Hengelo
5 EM 26.01 Peter Bruinsma 18-4-2005 Hoogeveen
10 EM 53.15 Udo Zwijnenberg 26-10-2002 Nijverdal
60 horden 8.87 Dick Zweers 2000 Gent
110 horden 15.73 Dick Zweers 1999 Hilversum
1/2 marathon 1.11.20 Udo Zwijnenberg 3-8-2007 Dalfsen
Marathon 2.32.38 Udo Zwijnenberg 14-10-2007 Eindhoven
Kogelstoten 7,26kg 11.44 Ydo van Oostende 6-9-1998 Emmen
discus 2kg 34.49 Jean-Paul kleinpoelhuis 10-5-1998 Emmeloord
Hinkstapsprong 15.27 Ydo van Oostende 16-7-1988 Groningen
verspringen 7.69 Ydo van Oostende 22-1-1994 Zwolle
Hoogspringen 1.65 Wessel Klumperman 6-10-2018 Hardenberg
Speerwerpen 800gr 37.14 Andre Hendriks 30-8-1989
###
Vrouwen senioren
Onderdeel prestatie naam datum plaats
50 m 6.53 Anja van Oostende 23-1-1999 Zuidbroek
60 m 7.35 Anja Mulder 20-2-1999 Den Haag
100m 12.18 Anja van Oostende 7-8-1998 Utrecht
200m 25.14 Judith Baarsen 15-5-1999 Hoorn
400m 58.23 Judith Baarsen 30-5-1999 Hengelo
800m 2.31.4 Judith v. d. Kley 25-6-1989 Zevenaar
50000m 17.59.85 Henrieke Krommendijk 27-6-2012 Hengelo
3 km 10.37.83 Henrieke Krommendijk 15-6-2012 Rijssen
5 km 17.51.00 Henrieke Krommendijk 30-9-2012 Inverness
10 km 38.53.00 Henrieke Krommendijk 22-4-2012 Enschede
15 km 1.00.47 Arenda Abbink 13-5-2010 Deurne
30 km 2.04.03 Arenda Abbink 12-2-2012 Schoorl
1/2 Marathon 1.25.08 Arenda Abbink 5-3-2012 Vorden
Marathon 3.04.16 Arenda Abbink 22-4-2012 Enschede
100m horden 16.5 Karin Guijt 24-4-2002 Hengelo
Kogel 4kg 20.79 Karin Guijt 2003 Munster
Discus 1kg 34.07 Karin Guijt 2002 Almelo
Verspringen 6.31 Anja Mulder 6-7-2002 Sittard
Hoogspringen 1.60 Anja Mulder 7-9-1997 Nijmegen
Speerwerpen 600gr 34.01 Karin Guijt 2001 Nijverdal
Hinkstapsprong 12.59 Anja Mulder 27-8-2003 Hengelo
Meerkamp 4225 Karin Guijt 21-5-2004 Woerden
###
Masters 35+ mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5 km 16.03 Peter Bruinsma 7-7-2007 Wierden
10 km 32.29 Peter Bruinsma 18-9-2010 Joure
15 km 50.43 Peter Bruinsma 2-12-2007 s Heerenberg
1/2 marathon 1.11.28 Peter Bruinsma 26-5-2007 Klazienaveen
25 km 1.27.10 Peter Bruinsma 2-4-2006 Losser
30 km 1.45.28 Peter Bruinsma 17-10-2010 Amsterdam
Marathon 2.31.43 Peter Bruinsma 17-10-2010 Amsterdam
5 EM 26.01 Peter Bruinsma 18-4-2010 Hoogeveen
10 EM 54.06 Peter Bruinsma 27-10-2007 Holten
###
Masters 35+ vrouwen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
1500 meter 5.02 Arenda Abbink 8-6-2013 Epe
3000 meter 10.44.53 Arenda Abbink 31-5-2013 Rijssen
5000 meter 18.29.19 Arenda Abbink 27-6-2013 Rijssen
15 km 1.00.26 Arenda Abbink 30-9-2012 Velp
1/2 marathon 1.33.3 Vanessa Lorkeers 29-10-2017 Holten
25 km 1.45.09 Arenda Abbink 14-10-2012 Eindhoven
30 km 2.06.35 Arenda Abbink 14-10-2012 Eindhoven
Marathon 2.56.23 Arenda Abbink 14-10-2012 Eindhoven
Kogel 4kg 10.58 Karin Guijt 15-2-2000 Zuidbroek
Hinkstapsprong 11.79 Anja Mulder 5-7-2008 Amsterdam
Meerkamp 3848 Karin Guijt 2001 Ede
###
Masters 40+ Mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
800 meter 2.01.96 Fred Sluijs jun-04
3000 meter 10.03.2 Jeroen Machielsen 1-6-2010 Rijssen
3000 meter indoor 09.43.96 Jeroen Machielsen 1-2-2009 Apeldoorn
5.000 meter 16.09.03 Fred Sluijs 1-5-2004 Almelo
10.000 meter 35.36 Jeroen Machielsen 14-6-2009 Utrecht
5 km 16.26 Peter Bruinsma jul-12 Coevorden
10 km 32.59 Peter Bruinsma 23-7-2011 Wierden
15 km 51.02 Peter Bruinsma 2-7-2011 Heerde
25 km 1.28.45 Peter Bruinsma 14-10-2012 Eindhoven
30 km 1.47.53 Peter Bruinsma 14-10-2012 Eindhoven
1/2 marathon 1.11.48 Peter Bruinsma 17-12-2011 Dronten
Marathon 2.34.26 Peter Bruinsma 14-10-2012 Eindhoven
5 EM 26.40 Fred Sluijs okt-04 Nijverdal
10 EM 55.07 Peter Bruinsma 27-3-2011 Haaksbergen
###
Masters 40+ vrouwen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5 km 18.37 Marian Freriks 2003 Vriezenveen
10 km 41.56 Vanessa Lorkeers 20-10-2018 Holten
2EM 12.40 Vanessa Lorkeers 6-6-2019 Hengelo
1/2 Marathon 1.38.23 Vanessa Lorkeers 22-4-2018 Enschede
30 km 2.56.44 Maroesja van Beek 5-3-2017 Vorden
Marathon 3.48.53 Truus Bekke 2002 Berlijn
###
Masters 45+ mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
100 meter 15.4 Berry Nieland 30-9-2017 Ommen
400 meter 1.13.93 Wilbert Seppenwoolde 3-5-2019 Hengelo
1000 meter 3.42 Wilbert Seppenwoolde 20-6-2019 Hengelo
3000 meter 10.22.53 Jeroen Machielsen 1-6-2012 Rijssen
5000 meter 17.15.6 Jeroen Machielsen 20-4-2011 Hengelo
10.000 meter 35.50 Jeroen Machielsen 28-4-2011 Veenendaal
5 km 16.35 Bertil Krukkert 26-6-2013 Rouveen
10 km 34.46 Bertil Krukkert 6-7-2013 Wierden
25 km 1.37.26 Bertil Krukkert 16-10-2011 Amsterdam
30 km 1.57.03 Bertil Krukkert 16-10-2011 Amsterdam
1/2 Marathon 1.17.49 Bertil Krukkert 3-4-2011 Hengelo
marathon 2.38.39 Peter Bruinsma 14-4-2019 Enschede
2 EM 13.42 Wilbert Seppenwoolde 6-6-2019 Hengelo
5 EM 27.41 Fred Sluijs apr-04 Coevorden
10 EM 56.28 Peter Bruinsma 29-5-2019 Dalfsen
50 km 3.47.49 Jeroen Machielsen 14-3-2015 Nijverdal
60 km 4.36.35 Jeroen Machielsen 6-5-2015 Texel
verspringen 3.43 Wilbert Seppenwoolde 6-10-2018 Hardenberg
Hoogspringen 1.10 Wilbert Seppenwoolde 6-10-2018 Hardenberg
Kogelstoten 7,26kg 9.12 Berry Nieland 20-6-2019 Hengelo
Speerwerpen 800gr 27.79 Berry Nieland 11-5-2018 Rijssen
discus werpen 2kg 26.87 Berry Nieland 20-6-2019 Amersfoort
###
Masters 45+ vrouwen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5km 19.31 Marian Freriks 27-08-2005 Dodewaard
10km 42.45 Marian Freriks 5-8-2005 Dalfsen
10EM 1.16.26 Marian Freriks 27-5-2009 Dalfsen
30km 2.56.44 Frederique Heuver 5-3-2017 Vorden
1/2 marathon 1.53.51 Marian Freriks 11-1-2009 Egmond aan Zee
Marathon 3.40.18 Truus Bekke 2005 Berlijn
###
Masters 50+ mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
150 meter 24.3 Aldo Mulder 20-9-2018 Ommen
300 meter 60.9 Aldo Mulder 20-9-2018 Ommen
800 meter 2.14.72 Fred Sluijs 30-4-2014 Hengelo
3000 meter 10.48 Bertil Krukkert 20-9-2018 Hengelo
5000 meter 18.22.61 Bertil Krukkert 6-10-2018 Hardenberg
5 km 17.51 Bertil Krukkert 6-7-2016 Hardenberg
4EM 23.44 Bertil Krukkert 20-5-2016 Balkbrug
5EM 29.41 Bertil Krukkert 29-5-2016 Eibergen
10EM 1.02.44 Bertil Krukkert 12-5-2017 Raalte
10 km 36.59 Bertil Krukkert 17-6-2017 Wierden
15km 55.59 Bertil Krukkert 27-11-2016 Enschede
1/2 Marathon 1.21.03 Bertil Krukkert 23-4-2017 Enschede
30 km 1.59.19 Jeroen Machielsen 5-3-2017 Vorden
Marathon 2.53.37 Jeroen Machielsen 23-4-2017 Enschede
###
Masters 50+ vrouwen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5 km 20.46 Marian Freriks 1-6-2012 Vriezenveen
10EM 1.41.15 Marian Freriks 30-5-2012 Dalfsen
1/2 marathon 1.41.13 Marian Freriks 9-6-2012 Zwolle
Marathon 3.40.23 Erna Wind 11-10-2015 Eindhoven
###
Masters 55+ Mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5 km 21.29 Jacob Renkema 31-10-2015 Holten
5EM 33.48 Jacob Renkema 29-10-2011 Holten
Marathon 3.32.32 Bertus van Elburg 15-5-2011 Leiden
###
Masters 55+ vrouwen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5km 49.36 Truus Bekke 17-6-2017 Wierden
1/2 marathon 1.45.40 Marian Freriks 19-3-2017 Nijmegen
Marathon 4.20.34 Truus Bekke 2014 Amsterdam
###
Masters 60+ Mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
3000 meter 12.34 Jacob Renkema 1-10-2016 Nijverdal
5 km 21.31 Albert Horsman 18-3-2012 Wapenveld
10 km 39.21 Albert Horsman 2-12-2008 Norg
15km 1.08.53 Bertus van Elburg 17-11-2013 Nijmegen
1/2 marathon 1.34.16 Albert Horsman 26-4-2009 Enschede
Marathon 3.40.10 Bertus van Elburg 14-10-2013 München
5 EM 34.06 Albert Horsman 17-4-2010 Hoogeveen
10 EM 1.14.06 Bertus van Elburg 29-5-2013 Ommen
###
Masters 60+ vrouwen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
Marathon 4.45.05 Truus Bekke 14-10-2018 Palma de Mallorca
###
Masters 65+ Mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
10 EM 1.22.56 Bertus van Elburg 29-5-2019 Dalfsen
1/2 Marathon 1.44.14 Bertus van Elburg 23-4-2017 Enschede
Marathon 4.35.50 Bertus van Elburg 14-10-2018 Palma de Mallorca