clubrecords per 22-05-2017

Jongens pupillen C
Onderdeel prestatie naam datum plaats
40 meter 6.8 Jonas Phijffers 3-9-2011 Enschede
600 meter 2.08.0 Jonas Phijffers 1-10-2011 Nijverdal
1000 meter 4.02.5 Mick van Amelsvoort 8-5-1993 Eibergen
Verspringen 3.47 Peter van der Sluis 5-10-1996 Papendal
Kogelstoten 6.40 Peter van der Sluis 28-9-1996 Enschede
Hoogspringen 1.05 Jonas Phijffers 3-9-2011 Enschede
Balwerpen 22.64 Wouter van Os 1-9-2011 Almelo
###
Meisjes pupillen C
Onderdeel prestatie naam datum plaats
40 meter 7.1 Patty Verkooijen 25-9-2010 Almelo
600 meter 2.17.1 Patty Verkooijen 2-10-2010 Ommen
Verspringen 3.10 Renee Mollink 2-10-2010 Ommen
Hoogspringen 1.00 Tessa Filart 22-9-2012 Hengelo
Balwerpen 25.60 Gaya van Nifterik 31-3-2007 Almelo
estafette 4x40m 33.8 Tessa Filart, Madelief Luning 7-7-2012 Enschede
. . Dimphy Nieland, Sylvie Meesters . .
###
Jongens pupillen B
Onderdeel prestatie naam datum plaats
40 meter 6.3 Jonas Phijffers 8-9-2012 Haaksbergen
600 meter 2.12.4 Stef Claassen 2001 Amsterdam
1000 meter 3.32.5 Mick van Amelsvoort 18-6-1994 Eibergen
Verspringen 3.78 Jonas Phijffers 14-4-2012 Haaksbergen
Kogelstoten 6.05 Yvo Vossebeld 1988
Hoogspringen 1.15 Peter van der Sluis 6-9-1997 Hengelo
. 1.15 Jonas Phijffers 1-9-2012 Almelo
Balwerpen 30.65 Gert Tijhuis 27-3-2010 Almelo
###
Meisjes pupillen B
Onderdeel prestatie naam datum plaats
40 meter 6.8 Donna Waakop Reijers 24-9-2012 Eibergen
. 6.8 Renee Mollink 26-3-2011 Almelo
600 meter 2.08.5 Nicola Krukkert 20-5-2001 Amsterdam
1000 meter 3.53.0 Patty Verkooijen 1-10-2011 Nijverdal
Verspringen 3.58 Donna Waakop Reijers 21-5-2011 Almelo
Kogelstoten 5.11 Renee Mollink 1-10-2011 Nijverdal
Hoogspringen 1.10 Renee Mollink 1-10-2011 Nijverdal
Balwerpen 27.91 Gaya van Nifterik 15-9-2012 Almelo
###
Jongens pupillen A
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 8.40 Jonas Phijffers 12-4-2014 Haaksbergen
600 meter 2.05.2 Michel van Vilsteren 2000 Enschede
1000 meter 3.10.64 Mick van Amelsvoort 5-10-1996 Papendal
Verspringen 4.76 Jonas Phijffers 5-7-2014 Enschede
Kogelstoten 8.69 Patrick Mulder 9-9-1989 Hengelo
Hoogspringen 1.45 Jonas Phijffers 4-10-2014 Nijverdal
Balwerpen 33.16 Jonas Phijffers 4-10-2014 Nijverdal
###
Meisjes pupillen A
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 9.1 Elke Pronk 28-4-2011
. 9.1 Nicola Krukkert 5-10-2002 Nijverdal
1000 meter 3.24.3 Elke Pronk 21-5-2011 Almelo
Verspringen 3.96 Lotte Prakken 7-7-2012 Enschede
Kogelstoten 6.94 Gaya van Nifterik 13-6-2009 Almelo
Hoogspringen 1.40 Elke Pronk 1-10-2011 Nijverdal
Balwerpen 28.33 Gaya van Nifterik 6-9-2008 Almelo
###
Jongens D
onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 8,31 Jonas Phijffers 23-1-2016 Apeldoorn
80 meter 10.05 Jonas Phijffers 4-4-2016 Almelo
100 meter 14.0 Sander Klaasen 3-6-2011 Rijssen
200 meter 26.78 Jonas Phijffers 6-5-2016 Rijssen
600 meter 1.46.69 Wouter Seppenwoolde 27-12-2016 Apeldoorn
800 meter 2.41.50 Joran Klumperman 1-5-2015 Rijssen
1000 meter 2.55.43 Mick van Amelsvoort 10-10-1989 Papendal
1500 meter 5.14.7 Yvo Vossebeld 1-6-1991 Hengelo
80 horden 13.45 Thijs vd Pol 2001 Apeldoorn
Kogelstoten 10.48 Thijs vd Pol 2001 Nijverdal
Discus 17.25 Sander Klaasen 16-6-2012 Eibergen
verspringen 4.87 Thijs vd Pol 2001 Nijverdal
Hinkstapsprong 9.56 Jonas Phijffers 6-5-2016 Rijssen
Hoogspringen 1.60 Thijs vd Pol 2001 Apeldoorn
. 1.60 Jonas Phijffers 12-6-2016 Deventer
Speerwerpen 45.52 Thijs vd Pol 2001 Amsterdam
Meerkamp 4289 Thijs vd Pol 2001 Apeldoorn
estafette 44,11 Joran Klumperman, Simon Borkernt 23-4-2016 Haaksbergen
4x80m Tygo Willems, Jonas Phijffers
###
Meisjes D
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 8.2 Nicola Krukkert 16-4-2005 Nijverdal
150 meter 22.8 Marjolein Klaren 24-8-2014 Enschede
600 meter 1.45.5 Doortje Swaters 13-6-2009 Almelo
1000 meter 3.10.73 Doortje Swaters 4-7-2009 Enschede
1500 meter 5.59 Marjolein Klaren 25-9-2014 Hengelo
5km 20.38 Elke Pronk 23-9-2012 Enschede
60 horden 10.34 Nadien Kleinjan 4-9-2005 Amsterdam
Estafette 33.20 Ellen Aitink, Nicola Krukkert 10-9-2005 Enschede
4x60m . Leoni van Breen , Nadien Kleinjan . .
Kogelstoten 12.02 Marije te Wechel 33747 Arnhem
Discus 20.08 Marian Nieuwenhuis 2002 Nijverdal
verspringen 4.81 senta Schuurman 1988
Hoogspringen 1.50 Elke Pronk 20-4-2013 Almelo
Polstokhoog 1.91 Marjolein Klaren 17-9-2014 Enschede
Speerwerpen 28.81 Gaya van Nifterik 9-9-2011 Nijverdal
Meerkamp 3580 senta Schuurman 17/18-6-1989 Hengelo
###
Jongens C
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 7.6 Thijs vd Pol 2003 Dortmund
100 meter 11.9 Mick van Amelsvoort 2000 Nijverdal
200 meter 26.35 Jelmer Meenhuis 31-5-2013 Rijssen
400 meter 59.48 Frank Seppenwoolde 19-4-2017 Zwolle
800 meter 2.00.04 Michel Kerkdijk 2002 Amsterdam
1000 meter 2.38.75 Michel Kerkdijk 7-9-2002 Gladbeck
1500 meter 4.18.21 Michel Kerkdijk 9-8-2002 Utrecht
5000 meter 16.11 Mick van Amelsvoort 1999 Almelo
60 horden 9.28 Thijs vd Pol 2003 Zuidbroek
100 horden 15.1 Mick van Amelsvoort 2000 Doetichem
300 horden 44.19 Mick van Amelsvoort 1999 Amsterdam
polsstokhoog 2.90 Richard Dekker 3-6-1992 Deventer
Kogelstoten 11.34 Michel Kerkdijk 2002 Hengelo
discus 34.29 Frank Seppenwoolde 25-3-2017 Winterwijk
verspringen 6.48 Thijs vd Pol 24-8-2003 Amsterdam
Hinkstapsprong 11.03 Frank Seppenwoolde 19-4-2017 Zwolle
Hoogspringen 1.65 Jonas Phijffers 22-1-2017 Apeldoorn
Speerwerpen 42.83 Thijs vd Pol 2002 Meppel
Meerkamp 4496 Mick van Amelsvoort 3-4/07/1999 Zwolle
estafette 4×100 47.8 Thijs, Koen, Igor, Michel 2002 Amsterdam
###
Meisjes C
Onderdeel prestatie naam datum plaats
80 meter 10.4 Henrieke Krommendijk 2001 Hengelo
. 10.4 Annelinde Jongejan 26-3-2011 Almelo
100 meter 12.9 Jolien Lammers 2000 Hengelo
150 meter 19.58 Henrieke Krommendijk 2001 Apeldoorn
200 meter 26.6 Annelinde Jongejan 16-5-2012 Haaksbergen
400 meter 62.7 Judith vd Kley 32649 Hengelo
600 meter 1.42.08 Henrieke Krommendijk 2001 Amsterdam
800 meter 2.29.66 Doortje Swaters 13-8-2010 Wageningen
1000 meter 3.14.1 Doortje Swaters 26-3-2011 Almelo
1500 meter 5.08.18 Doortje Swaters 28-5-2010 Apeldoorn
5km 20.01 Beele Pronk 1-6-2012
60 horden 10.06 Jolien Lammers 2000 Groningen
80 horden 12.8 Martine Spierings 33761 Zevenaar
300 horden 48.85 Lienke Nieuwenhuis 17-5-2003 Ede
Estafette 42.59 Jolien / leanne/ Karen/ Dieuwertje 36330 Enschede
Kogelstoten 11.51 Helen Gottemaker 2001 Nijverdal
Discus 31.87 Karlijn meijerink 2001 Hengelo
verspringen 5.30 Jolien Lammers 3-6-2000 Hengelo
hinkstapsprong 8.57 Nienke Koelman 15-9-2013 Hoogeveen
hoogspringen 1.55 Senta Schuurman 1990
Polstokhoog 2.30 Marjolein Klaren 6-6-2015 Almelo
Speerwerpen 32.54 Helen Gottemaker 2000 Deventer
Meerkamp 3713 Annelinde Jongejan 2-6-2012 Almelo
###
Jongens B
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 8.53 Daniël de Vries 9-3-2014 Enschede
100 meter 10.96 Ydo van Oostende 13-6-1987 Hoorn
200 meter 23.75 Michel Kerkdijk 2003 Utrecht
400 meter 51.19 Michel Kerkdijk 16-5-2003 Apeldoorn
800 meter 1.55.17 Michel Kerkdijk 11-6-2003 Papendal
1000 meter 2.34.03 Mick van Amelsvoort 2001 Brussel
1500 meter 3.59.55 Michel Kerkdijk 13-6-2003 Gorinchem
2 km 8.33 Thomas Wamsteker 12-5-2007 Nijverdal
3 km 8.50.92 Michel Kerkdijk 11-7-2003 Apeldoorn
5 km 17.16 Roy van Os 17-apr-16 Enschede
60 horden 11.45 Wessel Klumperman 9-3-2014 Enschede
100 horden 25.08 Yvo Vossebeld 8-5-1993 Hengelo
110 horden 19:35 Wessel Klumperman 15-6-2014 Emmen
2000 steeple 7.02.02 Berend Swaters 10-7-2011 Alphen ad Rijn
polsstokhoog 2.90 Richard Dekker 3-6-1992 Deventer
Kogelstoten 10.90 Sebastiaan Horsman 3-6-1992 Deventer
discus 29.92 Sebastiaan Horsman 13-5-1992 Apeldoorn
verspringen 6.97 Ydo van Oostende 18-7-1987 Sittard
Hoogspringen 1.99 Ydo van Oostende 1987 Duitsland
Speerwerpen 42.16 Ydo van Oostende 1987
Hinkstapsprong 14.57 Ydo van Oostende 24-5-1987 Hengelo
Meerkamp
estafette 49.10 Thomas Wamsteker / Stefan Krol 17-4-2011 Emmen
4x100m Harmen Rodenboog / Martijn Mak
###
Meisjes B
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 7.9 Henrieke Krommendijk 15-12-2002 Dortmund
80 meter 12.96 Jolien Lammers 2001 Uden
100 meter 12.7 Henrieke Krommendijk 9-6-2002 Emmen
150 meter 19.5 Jolien Lammers 2001 Almelo
200 meter 25.92 Henrieke Krommendijk 2003 Aruba
300 meter 41.08 Henrieke Krommendijk 2003 Papendal
400 meter 56.8 Henrieke Krommendijk 2003 Lisse
800 meter 2.23.56 Doortje Swaters 15-7-2011 Utrecht
1500 meter 5.55 Jolien Lammers 2001 Nijverdal
5km 22.51 Norwien Bruinsma 24-5-2014 Nijverdal
60 horden 9.80 Martine Spierings 10-1-1993 Zwolle
100 horden 15.20 Jolien Lammers 19-4-2001 Uden
Estafette 54.1 Jolien / Dieuwertje . Emmen
. . Helen / Leanne
2000meter Steeple 8.22.1 Beele Pronk 27-6-2013 Hengelo
Kogelstoten 11.18 Gaya van Nifterik 1-5-2015 Rijssen
Discus 31.18 Helen Gottemaker 2001 Nijverdal
verspringen 5.43 Jolien Lammers 24-6-2001 Uden
hinkstapsprong 11.35 Jolien Lammers 21-6-2002 Assen
hoogspringen 1.58 Senta Schuurman 1991
polstokhoog 1.80 Nienke Koelman 21-5-2017 Wijchen
Speerwerpen 36.36 Norwien Bruinsma 11-10-2015 Enschede
Meerkamp 3702 Leanne Haandriksma 8-7-2001 Ede
###
Jongens A
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 6.9 Ydo van Oostende 21-12-1986 Dortmund
100 meter 10.96 Ydo van Oostende 13-6-1987 Hoorn
300 meter 39.10 Robert Rutgers 5-5-1998 Hengelo
400 meter 52.00 Eelco-Jan Bruinsma 1988
800 meter 1.50.87 Michel Kerkdijk 11-6-2005 Leiden
1000 meter 2.34.03 Mick van Amelsfoort 24-8-2001 Brussel
1500 meter 4.01.01 Mick van Amelsfoort 18-6-2004 Gorinchem
3 km 9.12 Henk Smalbrugge 1992
5 km 16.06 Ewald vd Weijden 10-10-1987 Zwolle
10 km 39.01 Marijn de Jonge 2003 Emlichheim
110 horden 14.08 Ydo van Oostende 1988 Hilversum
400 horden 61.58 Patrick Mulder 15-6-1996 Ede
Kogelstoten 10.63 Patrick Mulder 15-6-1995 Apeldoorn
discus 32.88 Patrick Mulder 9-6-2996 Ede
verspringen 7.37 Ydo van Oostende 32725 Troisdorf
Hoogspringen 2.01 Ydo van Oostende 1988 Hengelo
Speerwerpen 45.86 Arno Blaak 29-5-1996 Emmeloord
Hinkstapsprong 15.27 Ydo van Oostende 19-7-1988 Groningen
###
Meisjes A
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 7.7 Henrieke Krommendijk 5-1-2003 Dortmund
100 meter 12.3 Linda Aal 1987
200 meter 25.8 Linda Aal 1987
400 meter 55.73 Henrieke Krommendijk 2004 Hengelo
800 meter 2.33.2 Judith v.d. Kley 23-6-1989 Zevenaar
3000 meter 12.53.8 Annette Geurtse 7-5-1995 Emmeloord
5 km 18.05 Elke Pronk 23-4-2017 Enschede
estafette 53:92 . 23-4-1995 Nijmegen
60 m horden 10.4 Jolien Lammers 15-12-2002 Dortmund
Kogelstoten 10.22 Marije te Wechel 17-6-1995 Emmeloord
Discus 27.82 Marije te Wechel 19-6-1996 Nijmegen
verspringen 5.58 Jolien Lammers 2003 Lisse
Speerwerpen 35,31 Norwien Bruinsma 27-4-2016 Hengelo
Hinkstapsprong 11.24 Jolien Lammers 25-6-1905 Lisse
###
Senioren Mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
60 meter 6.9 Ydo van Oostende 21-12-1986 Dortmund
100 meter 10.95 Ydo van Oostende Emmeloord
200 meter 22.44 Ydo van Oostende 1993 Zevenaar
300 meter 38.31 Robert Rutgers 2000 Hengelo
400 meter 50.1 Freddy Jaarsma 21-4-1991 Zwolle
800 meter 1.57.5 Ruud Blikman 2003 Vught
1500 meter 4.04.2 Freddy Jaarsma 3-9-1989 Weert
3 km 8.52 Ruud Blikman 2003 Apeldoorn
5 km 15.24 Peter Bruinsma 2003 Bergentheim
10km 31.50 Udo Zwijnenberg 2003 Bergentheim
15 km 49.35 Udo Zwijnenberg 17-11-2002 Nijmegen
25 km 1.29.37 Peter Bruinsma 13-4-2003 Losser
30 km 1.44.22 Udo Zwijnenberg 12-3-2006 Vorden
5 mijl 26.01 Peter Bruinsma 18-4-2005 Hoogeveen
10 mijl 53.15 Udo Zwijnenberg 26-10-2002 Nijverdal
60 horden 8.87 Dick Zweers 2000 Gent
110 horden 15.73 Dick Zweers 1999 Hilversum
1/2 marathon 1.11.20 Udo Zwijnenberg 3-8-2007 Dalfsen
Marathon 2.32.38 Udo Zwijnenberg 14-10-2007 Eindhoven
Kogelstoten 11.44 Ydo van Oostende 6-9-1998 Emmen
discus 34.49 Jean-Paul kleinpoelhuis 10-5-1998 Emmeloord
Hinkstapsprong 15.27 Ydo van Oostende 16-7-1988 Groningen
verspringen 7.69 Ydo van Oostende 22-1-1994 Zwolle
Hoogspringen 1.60 Jasper Hengstman 1-10-2011 Enschede
Speerwerpen 37.14 Andre Hendriks 30-8-1989
###
Vrouwen senioren
Onderdeel prestatie naam datum plaats
50 m 6.53 Anja van Oostende 23-1-1999 Zuidbroek
60 m 7.35 Anja Mulder 20-2-1999 Den Haag
100m 12.20 Anja Mulder 15-5-2004 Hoorn
200m 25.14 Judith Baarsen 15-5-1999 Hoorn
400m 58.23 Judith Baarsen 30-5-1999 Hengelo
800m 2.31.4 Judirh v. d. Kley 25-6-1989 Zevenaar
3 km 10.37.83 Henrieke Krommendijk 15-6-2012 Rijssen
5 km 17.51.00 Henrieke Krommendijk 30-9-2012 Inverness
10 km 38.53.00 Henrieke Krommendijk 22-4-2012 Enschede
15 km 1.00.47 Arenda Abbink 13-5-2010 Deurne
30 km 2.04.03 Arenda Abbink 12-2-2012 Schoorl
1/2 Marathon 1.25.08 Arenda Abbink 5-3-2012 Vorden
Marathon 3.04.16 Arenda Abbink 22-4-2012 Enschede
100h 16.75 Karin Guijt 2002 Lisse
Kogel 20.79 Karin Guijt 2003 Munster
Discus 34.07 Karin Guijt 2002 Almelo
Verspringen 6.31 Anja Mulder 6-7-2002 Sittard
Hoogspringen 1.60 Anja Mulder 7-9-1997 Nijmegen
Speerwerpen 34.01 Karin Guijt 2001 Nijverdal
Hinkstapsprong 12.59 Anja Mulder 27-8-2003 Hengelo
Meerkamp 4225 Karin Guijt 21-5-2004 Woerden
###
Masters 35+ mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5 km 16.03 Peter Bruinsma 7-7-2007 Wierden
10 km 32.29 Peter Bruinsma 18-9-2010 Joure
15 km 50.43 Peter Bruinsma 2-12-2007 s Heerenberg
1/2 marathon 1.11.28 Peter Bruinsma 26-5-2007 Klazienaveen
25 km 1.27.10 Peter Bruinsma 2-4-2006 Losser
30 km 1.45.28 Peter Bruinsma 17-10-2010 Amsterdam
Marathon 2.31.43 Peter Bruinsma 17-10-2010 Amsterdam
5 mijl 26.01 Peter Bruinsma 18-4-2010 Hoogeveen
10 mijl 54.06 Peter Bruinsma 27-10-2007 Holten
###
Masters 35+ vrouwen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
1500 meter 5.02 Arenda Abbink 8-6-2013 Epe
3km 10:44:53 Arenda Abbink 31-5-2013 Rijssen
5 km 18.29 Arenda Abbink 27-6-2013 Epe
15 km 1.00.26 Arenda Abbink 30-9-2012 Velp
25 klm 1.45.09 Arenda Abbink 14-10-2012 Eindhoven
30 km 2.06.35 Arenda Abbink 14-10-2012 Eindhoven
Marathon 2.56.23 Arenda Abbink 14-10-2012 Eindhoven
Kogel 10.58 Karin Guijt 15-2-2000 Zuidbroek
Hinkstapsprong 11.79 Anja Mulder 5-7-2008 Amsterdam
Meerkamp 3848 Karin Guijt 2001 Ede
###
Masters 40+ Mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
800 meter 2.21.2 Peter van Amelsvoort 2000 Emmen
5 km 16.26 Peter Bruinsma 1-7-2012 Coevorden
10 km 32.59 Peter Bruinsma 23-7-2011 Wierden
15 km 51.02 Peter Bruinsma 2-7-2011 Heerde
25 km 1.28.45 Peter Bruinsma 14-10-2012 Eindhoven
30 km 1.47.53 Peter Bruinsma 14-10-2012 Eindhoven
1/2 marathon 1.11.48 Peter Bruinsma 17-12-2011 Dronten
Marathon 2.34.26 Peter Bruinsma 14-10-2012 Eindhoven
5 EM 28.29 Bertil Krukkert 22-5-2011 Eibergen
10 EM 55.07 Peter Bruinsma 27-3-2011 Haaksbergen
###
Masters 40+ vrouwen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5 km 18.37 Marian Freriks 2003 Vriezenveen
10 km 45.44 Truus Bekke 2002 Wierden
1/2 Marathon 1.39.15 Truus Bekke 2003 Nijverdal
30 km 2.56.44 Maroesja van Beek 5-3-2017 Vorden
Marathon 3.48.53 Truus Bekke 2002 Berlijn
###
Masters 45+ mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5 km 16.35 Bertil Krukkert 26-6-2013 Rouveen
10 km 34.46 Bertil Krukkert 6-7-2013 Wierden
25 km 1.37.26 Bertil Krukkert 16-10-2011 Amsterdam
30 km 1.57.03 Bertil Krukkert 16-10-2011 Amsterdam
1/2 Marathon 1.17.49 Bertil Krukkert 3-4-2011 Hengelo
marathon 2.47.36 Bertil Krukkert 16-10-2011 Amsterdam
5 EM 28.29 Bertil Krukkert 22-5-2011 Eibergen
10 EM 57.12 Bertil Krukkert 27-3-2011 Haaksbergen
50 km 3.47.49 Jeroen Machielsen 14-3-2015 Nijverdal
60 km 4.36.35 Jeroen Machielsen 6-5-2015 Texel
###
Masters 45+ vrouwen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5km 19.31 Marian Freriks 27-08-2005 Dodewaard
10km 42.45 Marian Freriks 5-8-2005 Dalfsen
10EM 1.16.26 Marian Freriks 27-5-2009 Dalfsen
30km 2.56.44 Frederique Heuver 5-3-2017 Vorden
1/2 marathon 1.53.51 Marian Freriks 11-1-2009 Egmond aan Zee
Marathon 3.40.18 Truus Bekke 2005 Berlijn
###
Masters 50+ mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5 km 17.51 Bertil Krukkert 6-7-2016 Hardenberg
4EM 23.44 Bertil Krukkert 20-5-2016 Balkbrug
5EM 29.41 Bertil Krukkert 29-5-2016 Eibergen
10EM 1.02.44 Bertil Krukkert 12-5-2017 Raalte
10 km 37.28 Jeroen Machielsen 29-10-2016 Nijverdal
15km 55.59 Bertil Krukkert 27-11-2016 Enschede
1/2 Marathon 1.21.03 Bertil Krukkert 23-4-2017 Enschede
30 km 1.59.19 Jeroen Machielsen 5-3-2017 Vorden
Marathon 2.53.37 Jeroen Machielsen 23-4-2017 Enschede
###
Masters 50+ vrouwen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5 km 20.46 Marian Freriks 1-6-2012 Vriezenveen
10EM 1.41.15 Marian Freriks 30-5-2012 Dalfsen
1/2 marathon 1.41.13 Marian Freriks 9-6-2012 Zwolle
Marathon 3.40.23 Erna Wind 11-10-2015 Eindhoven
###
Masters 55+ Mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
5EM 33.48 Jacob Renkema 29-11-2011 Holten
Marathon 3.32.32 Bertus van Elburg 15-5-2011 Leiden
###
Masters 55+ vrouwen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
1/2 marathon 1.45.40 Marian Freriks 19-3-2017 Nijmegen
Marathon 4.20.34 Truus Bekke 2014 Amsterdam
###
Masters 60+ Mannen
Onderdeel prestatie naam datum plaats
3000 meter 12.34 Jacob Renkema 1-10-2016 Nijverdal
5 km 21.31 Albert Horsman 18-3-2012 Wapenveld
10 km 39.21 Albert Horsman 2-12-2008 Norg
15km 1.08.53 Bertus van Elburg 17-11-2013 Nijmegen
1/2 marathon 1.34.16 Albert Horsman 26-4-2009 Enschede
Marathon 3.40.10 Bertus van Elburg 14-10-2013 München
5 EM 34.06 Albert Horsman 17-4-2010 Hoogeveen
10 EM 1.14.06 Bertus van Elburg 29-5-2013 Ommen