Trainers

 

ASV Atletics heeft diverse train(st)ers in huis die elk met hun kennis de verschillende groepen begeleiden:

Loopnummers

categorie dag naam telefoon
trainer loopgroep-recreatief maandag
woensdag
Gerhard Blikman 0548-616316
trainer loopgroep-recreatief dinsdag Bernard Broeks 0548-615457
trainer loopgroep-recreatief zaterdag-morgen Gerard Souverijn 0548-655495
trainer wedstrijd gericht senioren en masters
trainer loopgroep-recreatief
woensdag
donderdag
vrijdag
Pieter Meesters 06-27108087
trainer wedstrijd gericht senioren en masters woensdag Herman Moelard
trainer loopgroep recreatief
en trimgroep
woensdagmorgen
donderdagmorgen
Bertus van Elburg  06-24439755
trainer junioren woensdag Bertil Krukkert 0548-618460
trainer junioren woensdag Nicola Krukkert 06-50915827

Technische nummers

 

categorie dag naam telefoon/mail
Baan atletiek trainer (c-junioren & mini/c/b pupillen) maandag en donderdag Debby Nieland 06-57029149
Baan atletiek trainer (c & d-junioren) donderdag Frank Wouda 06-14033972
assistent jeugd atletiek trainer (a/b & d-junioren) maandag Jasper Hengstman 06-23449049
assistent jeugd atletiek trainer ( mini/c-pupillen) vrijdag Annelinde Jongejan 06-20838404
assistent jeugd atletiek trainer (a-pupillen) vrijdag Roy van Os 06-40981968
assistent jeugd atletiek trainer (mini/c/b & a-pupillen) maandag, woensdag Norwien Bruinsma  06-23971480
assistent jeugd atletiek trainer (mini/c/b-pupillen) woensdag Laura Grootenhuis
assistent jeugd atletiek trainer (mini/c/b- pupillen) vrijdag Dimphy Nieland  06-23971480

Survival

categorie dag naam telefoon/mail
hoofdtrainer survival / coördinator Andre Gorter survival@atletics.nl
trainer / coördinator minioren C1 di en vr 18:30-19:30 Andre Gorter
trainer / coördinator minioren D1 & D2 di en vr 18:30-19:30 John Velnaar
trainer / coördinator minioren D3 & D4 di en vr 18:30-19:30 Rudy Agterkamp
assistent trainers minioren groep dinsdag 18:30-19:30 Jody Sans
Bram Tijhof
 trainer junioren dinsdag 19:30-20:45 Ronald Prins 1 x per 2 weken
wedstrijdtrainer survival (licentiehouders) donderdag 18:30-20:30 Peter Baan
trainer junioren / volwassenen di & vr 19:30-21:00 Andre Gorter survival@atletics.nl
trainer junioren / volwassenen di & vr 19:30-21:00 Rudy Agterkamp
trainer volwassenen / liaison bestuur vrijdag 19:30-21:00 Aschwin Ekkel 1 x per 2 weken
wedstrijdtrainer survival (licentiehouders) zondag 09:00-11:00 Andre Gorter  PERIODIEK!!!

 Jeugdassistenten: Pam Schwarte , Ellemijn Luning , Jesse Linthorst , Bas Kleindouwel

Hout / Bouw / Touw (HoBoTo) Coördinator –  Rudy Agterkamp