Trainers

 

ASV Atletics heeft diverse train(st)ers in huis die elk met hun kennis de verschillende groepen begeleiden:

Loopnummers

categorie dag naam telefoon
trainer loopgroep-recreatief maandag
woensdag
Gerhard Blikman 0548-616316
trainer loopgroep-recreatief dinsdag Bernard Broeks 0548-615457
trainer loopgroep-recreatief zaterdag-morgen Gerard Souverijn 0548-655495
trainer loopgroep-recreatief donderdag
vrijdag
Pieter Meesters 06-27108087
trainer wedstrijd gericht senioren en masters woensdag Herman Moelard
trainer trimgroep donderdag-morgen Harry van Nijburg
trainer junioren
samen met Nicola
woensdag Bertil Krukkert 0548-618460

Technische nummers

categorie dag naam telefoon/mail
Baan atletiek trainer (c-junioren) Maandag Ruud Blikman 0648-250849
Baan atletiek trainer (a/b-junioren / senioren) maandag en donderdag Debby Nieland 06-57029149
Baan atletiek trainer (c en d-junioren) vrijdag Frank Wouda 06-14033972
assistent jeugd atletiek trainer (d-junioren) maandag Jasper Hengstman 06-23449049
assistent jeugd atletiek trainer ( d-junioren & mini/c-pupillen) maandag, woensdag en zaterdag Annelinde Jongejan 06-20838404
06-
assistent jeugd atletiek trainer (a-pupillen) maandag en vrijdag Roy van Os 06-40981968
assistent jeugd atletiek trainer (mini/c/b-pupillen) zaterdag Gaya van Nifterik 06-42766676
assistent jeugd atletiek trainer (mini/c/b/a-pupillen) maandag en woensdag Norwien Bruinsma  06-

Survival

categorie dag naam telefoon/mail
hoofdtrainer survival / coördinator Andre Gorter survival@atletics.nl
trainer / coördinator minioren D1 dinsdag 18:30-19:30 Andre Gorter
trainer / coördinator minioren D2 A & B dinsdag 18:30-19:30 Wouter Beldman
trainer / coördinator minioren D3 & D4 dinsdag 18:30-19:30 Rudy Agterkamp
assistent trainers volwassenen dinsdag 19:30-21:00 Ruud Blikman
op basis van periodiek, inval of back up jeugd tot 20:45 Ido Jansen
assistent trainers minioren groep dinsdag 18:30-19:30 Marissa Posthuma
Jody Sans
Ronald Prins
wedstrijdtrainer survival donderdag 18:30-20:30 Peter Baan
trainer / coördinator minioren D1 vrijdag 1830-19:30 Andre Gorter
trainer / coördinator minioren D2 A & B vrijdag 1830-19:30 Wouter Beldman
assistent trainers minioren groep vrijdag 1830-19:30 Rudy Agterkamp
Paula Spoolder
assistent trainers junioren / volwassenen vrijdag 19:30-21:00 Aschwin Ekkel
op basis van periodiek, inval of back up jeugd tot 20:45 Rudy Agterkamp
wedstrijdtrainer survival / coördinator zondag 09:00-11:00 Andre Gorter

 

Jeugdassistenten: Gaya, Beele, Paula, Hugo, Jesse, Rik, Niels, Bas, Bram, Stephan