NIJVERDALSEBERGCROSS, 07 DECEMBER 2013
                           UITSLAGENLIJST - 10KM
07-12-2013 18:51                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  ronde1a  ronde2   ronde3   ronde4   uitloop  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1      1  Leon Sanderman             AV Rijssen            1981      1e M          9:41     8:31     8:36     8:33     1:38    36:56    36:56  
    2    657  Erik Slomp                 Zwolle                1984      2e M          9:40     8:31     8:42     8:46     1:38    37:15    37:15  
    3    646  Ruud van der Wal           Apeldoorn             1978      3e M          9:41     8:43     8:46     8:53     1:40    37:41    37:40  
    4      7  Werner Wessels             AV Rijssen            1986      4e M          9:47     8:45     8:52     8:51     1:41    37:55    37:54  
    5    640  Erik Leusink               Punthorst             1989      5e M          9:40     8:41     8:58     9:10     1:32    38:00    37:59  
    6      5  Peter Bruinsma             Atletics Nijverdal    1971      1e M40       10:01     8:45     9:01     8:58     1:38    38:21    38:21  
    7      2  Jan Paalman                AV Rijssen            1974      6e M         10:03     8:49     8:58     8:58     1:44    38:30    38:30  
    8    620  Joost posthuma             TION                  1981      7e M          9:53     8:56     9:05     9:05     1:43    38:40    38:40  
    9    656  Emiel Pieterse             AV '23                1977      8e M         10:04     9:01     9:11     9:17     1:41    39:11    39:10  
   10     20  Martijn van Rijn           Triathlon             1977      9e M         10:09     9:05     9:16     9:22     1:44    39:34    39:34  
   11    651  dhr. Slot                  Enschede              1974     10e M         10:08     9:14     9:24     9:29     1:43    39:56    39:56  
   12    641  Ilse Pol                   Running2000           1982      1e V         10:29     9:15     9:18     9:21     1:44    40:05    40:04  
   13      6  Michel van der Heide       Goor '75              1970      2e M40       10:34     9:22     9:31     9:38     1:44    40:47    40:45  
   14     61  Danny Paalman              Holten                1992     11e M         10:27     9:28     9:40     9:41     1:44    40:58    40:57  
   15     91  Rik Waanders               Holten                1973      3e M40       10:38     9:36     9:44     9:44     1:46    41:26    41:25  
   16     30  Arnoud van Garderen        Triathlon             1972      4e M40       10:36     9:48     9:48     9:51     1:50    41:51    41:51  
   17      9  Johan Steenbergen          AV Rijssen            1972      5e M40       11:00     9:48     9:53    10:10     1:54    42:43    42:42  
   18    606  Abel Hanse                 Enschede              1991     12e M         10:46     9:57    10:05    10:11     1:50    42:47    42:44  
   19     52  Robin Mensink              Deventer              1979     13e M         11:01     9:49    10:04    10:05     1:52    42:49    42:47  
   20     92  Arno Hoevink               Markelo               1983     14e M         10:44     9:51    10:20    10:11     1:49    42:54    42:54  
   21      4  Hans Rawee                 Amersfoort            1960      1e M50       11:03     9:51    10:05    10:07     1:51    42:56    42:56  
   22    642  Emiel Penn                 Culemborg             1977     15e M         11:13     9:57     9:59    10:07     1:44    42:58    42:57  
   23    671  Ferry van den Berg         Hellendoorn           1979     16e M         11:20    10:08    10:10    10:13     1:53    43:40    43:38  
   24     56  Dirk Hoekman               AV Holten             1962      2e M50       11:05    10:11    10:20    10:17     1:56    43:47    43:46  
   25     78  Brigit Landewe             Boekelo               1965      2e V         11:29    10:07    10:14    10:26     1:57    44:11    44:10  
   26    104  Hans Jansen                Rijssen               1968      6e M40       11:45    10:13    10:13    10:15     1:51    44:15    44:13  
   27     87  Richard Beldman            Holten                1956      3e M50       11:29    10:07    10:43    10:29     1:59    44:45    44:44  
   28    653  Wilco Wolfs                Wierden               1982     17e M         12:35    10:20    10:18    10:04     1:43    44:59    44:39  
   29     24  Ben Platier                LAAC Twente           1961      4e M50       11:39    10:29    10:41    10:29     1:46    45:01    44:59  
   30     41  Robert van Bloem           Rijssen               1980     18e M         12:01    10:18    10:32    10:26     1:55    45:11    45:02  
   31    630  Vincent Bloemen            Enschede              1991     19e M         11:26    10:32    10:48    10:37     1:53    45:13    45:10  
   32     42  Ronald Elferink            Marathon Pim Mulier   1964      7e M40       11:49    10:28    10:33    10:36     2:01    45:26    45:22  
   33     82  Dinant Henning             Raalte                1955      5e M50       11:53    10:28    10:31    10:37     2:00    45:27    45:24  
   34    678  Retse van den Berg         Zwolle                1982     20e M         12:34    10:20    10:16    10:21     1:59    45:28    45:20  
   35    670  Tony Ruiter                den Ham               1961      6e M50       11:46    10:22    10:43    10:47     1:59    45:34    45:31  
   36     22  André Blumink              Goor '75              1967      8e M40       12:20    10:14    10:23    10:47     1:58    45:39    45:32  
   37    675  Herman Hassing             Enschede              1970      9e M40       12:09    10:38    10:46    10:58     2:01    46:30    46:26  
   38    649  Frank Meijer               Hellendoorn           1982     21e M         12:35    10:40    10:44    10:47     1:52    46:35    46:28  
   39     63  Ellen Venekamp             TION                  1987      3e V         11:46    10:53    11:03    11:01     1:58    46:40    46:38  
   40     76  Heinz Stroeve              Emlichheim (GER)      1949      1e M60       12:01    10:39    10:53    11:13     2:11    46:56    46:53  
   41     12  Martin Krijgsman           Markelo               1973     10e M40       12:19    10:54    11:02    10:56     1:56    47:04    47:02  
   42    600  Rutger op den Dries        Hellendoorn           1987     22e M         12:28    10:52    11:03    10:55     1:58    47:14    47:03  
   43    679  Edwin Veldhuis             Nijverdal             1964     11e M40       12:23    10:55    10:52    11:02     2:08    47:18    47:14  
   44    661  Albert-Jan de Haan         Hoogeveen             1980     23e M         12:36    10:45    10:58    11:00     2:03    47:20    47:01  
   45    673  Jan Vonck                  Enschede              1967     12e M40       12:22    10:56    11:02    11:08     2:05    47:30    47:26  
   46    689  Koen Kaffener              Utrecht               1995     24e M         12:14    10:59    11:09    11:13     2:08    47:41    47:35  
   47    685  Edwin Dangremond           Rijssen               1972     13e M40       12:35    11:09    11:23    10:56     1:50    47:51    47:49  
   48    668  Peter Hazebroek            Zoetermeer            1972     14e M40       12:13    11:04    11:18    11:17     2:01    47:51    47:48  
   49    645  Max van het Reve           Wierden               1968     15e M40       12:14    10:59    11:17    11:25     2:01    47:54    47:50  
   50    676  Peter Winters              Bornerbroek           1974     25e M         12:15    10:50    11:09    11:29     2:14    47:55    47:47  
   51     48  Hans te Nijenhuis          LAAC Twente           1964     16e M40       12:40    11:01    11:09    11:11     1:58    47:57    47:55  
   52     65  René Hoff                  AV Holten             1966     17e M40       12:43    10:57    11:09    11:09     2:05    48:01    47:48  
   53     37  Marc Dannenberg            Rijssen               1980     26e M         12:42    11:01    11:15    11:20     2:07    48:23    48:16  
   54    626  Sander van den Tillaart    Avanti-Wilskracht     1983     27e M         12:47    11:09    11:28    11:17     2:01    48:40    48:35  
   55    623  Dennis Visser              Nijverdal             1974     28e M         12:42    11:45    11:47    10:29     2:02    48:42    48:37  
   56    648  Otto Zeijpveld             Lochem                1958      7e M50       13:04    11:08    11:19    11:23     2:07    48:58    48:45  
   57     10  Remco Smits                PEC 1910              1968     18e M40       12:44    11:05    11:26    11:46     2:06    49:06    49:00  
   58     36  Alfred Laarman             Nijverdal             1978     29e M         12:22    10:57    12:04    11:44     2:09    49:14    49:09  
   59     59  Tom Sans                   Rijssen               1980     30e M         12:28    11:16    11:32    11:52     2:10    49:16    49:14  
   60    684  Martijn Kukler             Rijssen               1979     31e M         13:14    11:16    11:21    11:22     2:06    49:18    49:03  
   61     28  Wichard Dennekamp          AV Rijssen            1973     19e M40       13:03    11:23    11:23    11:30     2:03    49:20    49:15  
   62     44  Rene van Brussel           Rijssen               1975     32e M         13:07    11:30    11:23    11:24     1:58    49:20    49:15  
   63     51  Peter Jansen               Zwolle                1953      2e M60       13:02    11:27    11:28    11:26     2:07    49:28    49:24  
   64    658  Gerrit Voortman            Steenwijksmoer        1963      8e M50       12:19    11:21    11:24    11:35     2:58    49:35    49:33  
   65     13  Jacobus Postma             Hellendoorn           1970     20e M40       13:37    11:18    11:25    11:23     2:06    49:48    49:41  
   66     11  Benno Braamhaar            AV Rijssen            1950      3e M60       13:01    11:32    11:36    11:42     2:10    50:00    49:57  
   67     71  Bart Oranje                PEC 1910              1964     21e M40       13:17    11:33    11:37    11:43     1:58    50:06    49:57  
   68     66  Robert Blokzijl            Almelo                1963      9e M50       12:33    11:27    12:06    11:56     2:08    50:08    50:06  
   69     77  Martin Paalman             Holten                1968     22e M40       13:01    11:30    11:43    11:45     2:18    50:14    50:02  
   70    672  Jos Keulstra               Boekelo               1962     10e M50       13:54    11:27    11:29    11:26     2:10    50:23    50:06  
   71     79  Peter Scheeren             Goor '75              1962     11e M50       13:06    11:30    11:44    11:50     2:16    50:25    50:17  
   72     15  John Roring                Enschede              1963     12e M50       13:16    11:33    11:45    11:48     2:14    50:33    50:25  
   73     70  Rob Philip                 Daventria             1969     23e M40       12:59    11:55    11:46    11:57     2:02    50:38    50:33  
   74     86  Chris Offringa             Holten                1954     13e M50       14:00    11:27    11:36    11:28     2:14    50:43    50:28  
   75     57  Remco Geerdink             Goor                  1971     24e M40       13:12    11:41    11:57    12:01     2:09    50:57    50:51  
   76     43  Henk Pieffers              Holten                1969     25e M40       13:06    11:26    12:05    12:01     2:23    50:59    50:45  
   77     53  Erik Brinks                Rijssen               1981     33e M         13:43    11:23    11:43    12:00     2:12    50:59    50:42  
   78    663  Gerben Olthuis             Almelo                1982     34e M         13:25    11:35    11:52    12:04     2:07    51:01    50:57  
   79    624  Onno Knobbe                Nijverdal             1968     26e M40       12:46    11:49    12:10    12:10     2:14    51:07    51:01  
   80     67  Jan Tijhuis                AV Rijssen            1956     14e M50       13:02    11:46    11:58    12:12     2:13    51:09    51:06  
   81    666  Robert Pronk               Nijverdal             1971     27e M40       13:35    11:42    11:58    12:08     2:09    51:30    51:16  
   82    655  Jan Staman                 Wierden               1945      4e M60       14:07    11:44    11:45    11:52     2:15    51:41    51:22  
   83     88  Richard Broekhof           Neede                 1970     28e M40       13:18    11:38    11:57    12:32     2:21    51:44    51:34  
   84    627  Dick Remmers               ACO Van Elderen       1963     15e M50       13:40    11:47    12:10    12:03     2:20    51:57    51:48  
   85    647  Michiel Schuiling          Nijverdal             1983     35e M         13:29    11:53    12:13    12:15     2:10    51:59    51:42  
   86     29  Koos Heijmans              PEC 1910              1952      5e M60       14:02    11:56    11:58    12:01     2:15    52:11    52:01  
   87    636  Mathieu van der Veen       ACO Van Elderen       1965     29e M40       13:53    12:05    12:07    12:10     2:03    52:16    52:08  
   88     96  Jeannet Leppink-De Haan    Zwolle                1968      4e V         13:36    12:06    12:13    12:18     2:08    52:19    52:09  
   89    618  Hendri Markvoort           Holten                1965     30e M40       13:59    11:55    12:18    12:13     2:02    52:24    52:11  
   90    654  Fokke Wind                 Den Ham               1955     16e M50       13:44    12:03    12:10    12:19     2:16    52:29    52:19  
   91    631  Maxelle Keller             Enschede              1974      5e V         14:16    12:01    12:03    12:03     2:09    52:29    52:13  
   92    634  Jaap van Dam               Passaat               1961     17e M50       13:26    12:08    12:33    12:22     2:13    52:40    52:34  
   93    681  Erik Posthuma              Nijverdal             1961     18e M50       13:34    11:52    12:17    12:42     2:21    52:44    52:32  
   94    683  Freek Starke               Rijssen               1962     19e M50       14:01    12:10    12:14    12:13     2:12    52:48    52:35  
   95     74  Ben Heering                Enter                 1961     20e M50       13:55    12:02    12:32    12:06     2:16    52:49    52:44  
   96     81  Eddy van Essen             LAAC Twente           1948      6e M60       13:45    12:11    12:19    12:22     2:16    52:52    52:50  
   97    674  Marcel van Tellegen        Enschede              1964     31e M40       13:59    12:01    12:17    12:32     2:23    53:10    52:57  
   98     50  Wim op den Dries           AV Holten             1967     32e M40       13:59    12:07    12:32    12:18     2:21    53:15    53:03  
   99     45  Jan Nijhuis                Enschede              1961     21e M50       14:11    12:17    12:22    12:18     2:20    53:26    53:09  
  100    677  Hans Hallink               Nijverdal             1969     33e M40       14:28    12:13    12:17    12:22     2:08    53:27    53:12  
  101     69  Ronnie Weustink            Enschede              1966     34e M40       14:12    12:13    12:29    12:24     2:18    53:33    53:15  
  102    692  ONBEKEND                                                  36e M         14:13    12:08    12:32    12:36     2:09    53:34    53:15  
  103    662  Nynke van der Kooij        Deventer              1964      6e V         14:11    12:12    12:25    12:33     2:19    53:37    53:29  
  104     26  Theo Kosters               Goor '75              1949      7e M60       13:49    12:08    12:33    12:45     2:26    53:40    53:31  
  105     72  Carla de Graaf             Rijssen               1963      7e V         14:10    12:38    12:37    12:32     2:15    54:10    53:59  
  106    688  Ijsbrand Reijneveld        Zwolle                1958     22e M50       13:56    12:21    12:33    13:07     2:20    54:15    54:01  
  107     34  Anke Arts                  Hanzesport            1962      8e V         14:31    12:24    12:31    12:32     2:24    54:20    54:04  
  108     14  Andre Kuipers              Nijverdal             1964     35e M40       14:28    12:06    12:33    12:50     2:29    54:25    54:10  
  109     21  Bertina Kuiper             Goor '75              1970      9e V         14:02    12:16    12:41    13:13     2:22    54:33    54:24  
  110    628  Henkjan Zwiers             Nijverdal             1969     36e M40       14:36    12:29    12:30    12:47     2:24    54:45    54:34  
  111    687  Chris Noltes               Nijverdal             1981     37e M         14:26    12:14    12:28    13:14     2:30    54:50    54:41  
  112     54  Gerrit Bultman             LAAC Twente           1960     23e M50       14:40    12:39    12:44    12:33     2:18    54:52    54:39  
  113    644  Geert Hendriks             Nijverdal             1964     37e M40       13:49    12:34    13:01    13:10     2:24    54:56    54:51  
  114     94  Erik Zagers                Hardenberg            1979     38e M         15:02    12:56    12:43    12:17     2:03    54:59    54:35  
  115    622  Jan Fransen                Hasselt               1943      8e M60       14:38    12:47    12:42    12:39     2:20    55:04    54:52  
  116     32  Frits Fölkner              TION                  1952      9e M60       14:53    12:42    12:48    12:34     2:21    55:16    54:55  
  117     62  Jeroen Witvoet             Rijssen               1987     39e M         14:05    12:49    13:00    13:01     2:40    55:34    55:23  
  118    613  Eduard van Rooyen          Nijverdal             1966     38e M40       14:16    12:34    13:03    13:35     2:30    55:56    55:45  
  119    667  Martijn Buwalda            Nijverdal             1978     40e M         14:00    12:41    13:16    13:31     2:30    55:56    55:49  
  120     25  Marcel van den Boogaard    Enschede              1962     24e M50       14:30    12:38    12:58    13:30     2:29    56:04    55:48  
  121    652  Bart Zwaan                 Lemele                1973     39e M40       14:41    12:47    13:03    13:14     2:30    56:13    56:00  
  122     80  Jans Vincent               Rijssen               1948     10e M60       14:51    13:07    13:16    13:05     2:15    56:33    56:28  
  123    669  Wouter Reef                Goor                  1981     41e M         15:02    13:00    13:02    13:07     2:26    56:34    56:14  
  124    664  Jeroen Haarhuis            Almelo                1975     42e M         13:29    13:14    14:05    13:38     2:14    56:38    56:34  
  125    639  Rianne Guichelaar          Enschede              1983     10e V         14:42    12:50    13:28    13:13     2:28    56:39    56:22  
  126    682  Henri Martens              Hoogeveen             1983     43e M         14:33    13:14    13:21    13:21     2:26    56:53    56:49  
  127     27  Jeffrey Mooibroek          Nijverdal             1986     44e M         14:35    12:55    13:31    13:34     2:23    56:55    56:48  
  128    686  Jan Boerman                Rijssen               1982     45e M         14:37    12:51    13:32    13:40     2:30    57:08    56:52  
  129    659  Wim Legebeke               Hellendaoorn          1962     25e M50       14:59    13:11    13:35    13:05     2:23    57:12    56:58  
  130     31  Jan Haas                   AV Rijssen            1955     26e M50       14:57    13:04    13:23    13:23     2:30    57:14    57:04  
  131    660  Wim Jonkman                Hoogeveen             1980     46e M         15:33    13:21    13:10    13:06     2:11    57:19    56:58  
  132    643  Jan Willems                Nijverdal             1968     40e M40       15:30    12:54    13:27    13:15     2:22    57:25    57:04  
  133     40  Dinand Busscher            Rijssen               1976     47e M         14:32    12:54    13:41    13:52     2:35    57:32    57:16  
  134     17  Sandra Ligtenbarg          Nijverdal             1972     11e V         15:06    13:11    13:33    13:41     2:26    57:54    57:37  
  135    635  Henk Soer                  Bathmen               1970     41e M40       15:34    13:01    13:18    13:40     2:32    58:02    57:43  
  136    102  Henk Daggert               Hellendoorn           1954     27e M50       15:03    13:09    13:34    13:44     2:35    58:03    57:49  
  137    665  Dick Bergman               Nijverdal             1965     42e M40       14:37    13:39    14:15    13:42     2:22    58:34    58:20  
  138    638  Inge Brinkhuis             Haarle gem Hellendoo  1969     12e V         15:03    13:07    14:10    14:27     2:33    59:18    59:02  
  139     58  Wilco Notkamp              Almelo                1988     48e M         14:52    13:42    14:06    14:19     2:28    59:24    59:13  
  140    633  Cas Feldman                Tubbergen             1987     49e M         15:49    13:29    13:40    13:54     2:35    59:26    59:03  
  141    690  Arvid v.d. Galien          Terwolde              1994     50e M         13:31    12:25    19:24    12:01     2:12    59:31    59:25  
  142    632  Koos Wopken                Nijverdal             1970     43e M40       15:21    13:14    14:06    14:43     2:37    59:59    59:37  
  143     23  Johan Kamp                 Nijverdal             1968     44e M40       15:06    13:40    14:28    14:35     2:30  1:00:17    59:59  
  144     68  Minou Weustink             Enschede              1967     13e V         15:42    13:46    14:12    14:18     2:38  1:00:33  1:00:16  
  145     89  Jan Wiltvank               Vriezenveen           1959     28e M50       15:20    13:57    14:24    14:21     2:44  1:00:44  1:00:26  
  146    607  Erwin Smith                Nijverdal             1973     45e M40       15:29    13:44    14:20    14:40     2:45  1:00:56  1:00:37  
  147    629  Annemiek Machielsen        Nijverdal             1978     14e V         15:27    13:45    14:30    15:24     2:48  1:01:52  1:01:33  
  148    615  Karen van Nugteren         Groningen             1993     15e V         15:42    13:55    15:00    14:57     2:45  1:02:17  1:02:02  
  149    650  Margarita van het Reve     Almelo                1972     16e V         15:27    14:29    14:56    15:09     2:46  1:02:46  1:02:42  

Tweede wedstrijd Crosscircuit van het oosten
www.hetcrosscircuit.nl