NIJVERDALSEBERGCROSS, 07 DECEMBER 2013
                           UITSLAGENLIJST - 5KM
07-12-2013 18:59                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  ronde1a  ronde2   uitloop  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    764  Gert-Jan Wassink           Argo                  1985      1e M          8:35     7:22     1:27    17:23    17:21  
    2    785  Freek Lier                 Groningen             1994      2e M          8:54     8:03     1:38    18:34    18:33  
    3    321  Harm-Jan Martens           HAC '63               1980      3e M          9:14     7:58     1:37    18:48    18:48  
    4    560  Raold Goossen              RIJSSEN               1992      4e M          9:15     8:10     1:31    18:55    18:55  
    5    200  Michiel Gerritsen          AV Rijssen            1993      5e M          9:14     8:10     1:33    18:56    18:56  
    6    701  Martijn Paalman            Veluwe                1985      6e M          9:14     8:10     1:34    18:57    18:57  
    7    365  Marco Muller               Holten                1992      7e M          9:14     8:12     1:39    19:04    19:04  
    8    786  Sam Landman                Hengelo               1976      8e M          9:20     8:12     1:35    19:06    19:06  
    9    206  Hilco Huisjes              Loopgroep Het Lageve  1982      9e M          9:16     8:20     1:36    19:11    19:11  
   10    791  Tjenk Notten               Amsterdam             1983     10e M          9:38     8:22     1:40    19:39    19:37  
   11    265  Arne te Nijenhuis          Marathon Pim Mulier   1994     11e M          9:33     8:33     1:38    19:43    19:42  
   12    203  Fred Sluijs                Atletics Nijverdal    1963      1e M50       18:10     1:35     0:01    19:45    19:44  
   13    202  Gerjan Welleweerd          AV Rijssen            1990     12e M          9:33     8:37     1:37    19:47    19:45  
   14    209  Bertil Krukkert            Atletics Nijverdal    1965      1e M40        9:40     8:32     1:40    19:50    19:50  
   15    371  Martijn de Goor            Hardenberg            1982     13e M          9:39     8:42     1:41    20:02    20:01  
   16    205  Branco van Minnen          SISU                  1992     14e M          9:33     8:46     1:50    20:09    20:08  
   17    797  William van Eeken          Wielen                1994     15e M          9:46     8:50     1:37    20:11    20:10  
   18    759  Montell Veldhuis           Nijverdal             1996     16e M          9:47     8:47     1:47    20:20    20:19  
   19    210  Marc Averesch              AV Rijssen            1996     17e M          9:37     9:04     1:47    20:27    20:25  
   20    566  Sjoerd van Elp             Enschede              1983     18e M          9:57     8:56     1:48    20:40    20:38  
   21    359  Ids Tuinstra               SISU                  1992     19e M          9:55     9:03     1:45    20:41    20:40  
   22    152  Bas Eeftink                Nijverdal             1983     20e M          9:49     9:12     1:47    20:47    20:46  
   23    790  Savio Strik                Nijverdal             1965      2e M40       10:05     8:56     1:49    20:49    20:49  
   24    399  Frank Falkmann             Veluwe                1957      2e M50       10:13     8:56     1:50    20:58    20:57  
   25    596  Henkjan vanGoor            Daarlerveen           1972      3e M40       10:17     9:01     1:48    21:05    21:04  
   26    360  Ben Nijland                Saasveld              1958      3e M50       10:24     8:56     1:48    21:07    21:06  
   27    302  Renee van Hoof             TION                  1986      1e V         10:16     9:02     1:51    21:08    21:06  
   28    793  Ardjan de Groot            Lochem                1984     21e M         10:12     9:05     1:56    21:13    21:10  
   29    590  Remy van der Beek          Haaksbergen           1981     22e M         10:23     9:10     1:52    21:24    21:21  
   30    291  Ruben Groote Stroek        Haarle gem Hellendoo  1989     23e M         10:11     9:27     1:48    21:25    21:22  
   31    780  Rutger Jan Lusseveld       Zwolle                1983     24e M         10:33     9:05     1:52    21:29    21:26  
   32    391  Mart Rozenkamp             AV Rijssen            1995     25e M         10:15     9:29     1:53    21:36    21:34  
   33    350  Maarten Renkema            Nijverdal             1990     26e M         10:29     9:20     1:51    21:38    21:37  
   34    373  Pieter Jan Vlaming         Nagele                1959      4e M50       10:44     9:10     1:47    21:41    21:39  
   35    767  Jeroen ter Brugge          Nijverdal             1971      4e M40       10:43     9:12     1:52    21:45    21:36  
   36    706  Wim Westerveld             Losser                1989     27e M         10:25     9:31     1:52    21:47    21:42  
   37    357  Yanniek Mijsters           Holten                1996     28e M         10:38     9:23     1:51    21:52    21:43  
   38    561  Yvonne Meijer              Witharen              1979      2e V         10:37     9:27     1:52    21:55    21:55  
   39    322  Jaap Vlaming               NOP                   1956      5e M50       10:45     9:17     1:55    21:56    21:54  
   40    336  Jan Jansen                 Rijssen               1967      5e M40       10:40     9:25     1:55    21:59    21:57  
   41    783  Bertho ter Avest           Atletics Nijverdal    1985     29e M         10:46     9:31     1:56    22:11    22:08  
   42    588  Onbekend                                                  30e M         10:53     9:26     1:54    22:12    22:08  
   43    552  Jan-Bart Kip               Noordscheschut        1982     31e M         10:49     9:34     1:50    22:13    22:09  
   44    346  Jan Roosink                Rijssen               1964      6e M40       10:54     9:38     1:49    22:20    22:18  
   45    751  Gerrieke Grootemarsink     Phoenix               1986      3e V         10:55     9:38     1:50    22:21    22:16  
   46    269  Hendri Schipper            Sibculo               1968      7e M40       10:44     9:48     1:56    22:27    22:26  
   47    352  Onbekend                                                  32e M         10:55     9:41     1:56    22:32    22:29  
   48    338  Johan Lohuis               Rijssen               1960      6e M50       11:05     9:38     1:52    22:33    22:32  
   49    272  Rick Lammertink            Holten                1986     33e M         11:07     9:29     2:02    22:37    22:24  
   50    270  Astrid van Velden          ACO Van Elderen       1967      1e V35       10:59     9:49     1:56    22:43    22:42  
   51    313  Dick Nijland               AV Rijssen            1956      7e M50       11:15     9:52     1:51    22:57    22:53  
   52    308  Kristan Post               Ommen                 1990     34e M         11:02    10:12     1:48    23:02    22:58  
   53    557  Joost Postmus              Rijssen               1992     35e M         11:05    10:09     1:50    23:03    23:01  
   54    204  Dick Sanderman             AV Rijssen            1953      1e M60       11:14     9:53     1:58    23:04    23:03  
   55    201  Rachel Rozenkamp           AV Rijssen            1992      4e V         11:19    10:02     1:47    23:07    23:05  
   56    583  Gert Teunissen             Rijssen               1969      8e M40       11:08    10:04     1:59    23:10    23:08  
   57    553  Eelco Jan Bruinsma         Nijverdal             1969      9e M40       11:07    10:07     2:02    23:15    23:09  
   58    356  Wim Beltman                Rijssen               1971     10e M40       11:21    10:05     2:04    23:29    23:23  
   59    762  Rick Gal                   Zutphen               1982     36e M         11:23    10:09     2:05    23:36    23:32  
   60    234  Harald Wiggers             Marathon Pim Mulier   1966     11e M40       11:22    10:18     2:04    23:43    23:40  
   61    598  Gerjan Jonkeren            Almelo                1973     12e M40       11:27    10:18     2:04    23:48    23:45  
   62    753  Vincent Bloemen            Enschede              1991     37e M         12:05     9:58     1:49    23:51    23:29  
   63    705  Sjoerd Engel               Nijverdal             1984     38e M         12:27     9:38     1:48    23:52    23:33  
   64    227  Diana luijrink             ASV                   1959      2e V35       11:36    10:23     1:54    23:52    23:50  
   65    348  Heinz Stroeve              Emlichheim            1949      2e M60       11:42    10:08     2:03    23:52    23:49  
   66    208  Ria Roosink                AV Rijssen            1961      3e V35       11:37    10:24     1:55    23:54    23:53  
   67    368  Niels van Coeverden        Holten                1995     39e M         11:35    10:33     2:00    24:07    23:53  
   68    364  Jelte Jansen               Holten                1995     40e M         11:41    10:34     1:53    24:08    24:01  
   69    763  Astrid Hoeken              Arnhem                1982      5e V         11:34    10:38     1:57    24:09    24:06  
   70    273  René Hermsen               Enschede              1964     13e M40       11:56    10:24     1:50    24:09    24:02  
   71    374  John Norda                 Goor                  1969     14e M40       11:55    10:24     1:53    24:12    24:06  
   72    366  Jan Manenschijn            Borne                 1981     41e M         11:56    10:15     2:02    24:13    24:08  
   73    282  Jos Spoolder               Poybouw               1963      8e M50       11:50    10:26     2:02    24:17    24:10  
   74    330  Bert Bruinsma              Nijverdal             1966     15e M40       11:44    10:33     2:03    24:18    24:12  
   75    354  Wessel Klumperman          Hellendoorn           1998     42e M         11:32    10:38     2:10    24:20    24:15  
   76    575  Hans de Groot              Almelo                1985     43e M         11:41    10:41     2:04    24:24    24:22  
   77    328  Chantal Wiggers            Hengelo Ov            1997      6e V         11:34    10:42     2:14    24:29    24:25  
   78    595  Martin Roosink             Markelo               1973     16e M40       12:10    10:23     1:59    24:31    24:17  
   79    592  Rob Lankamp                AlMELO                1986      7e V         11:58    10:36     1:59    24:32    24:23  
   80    792  Ron Welleweerd             Bergentheim           1996     44e M         12:00    10:35     2:02    24:36    24:32  
   81    381  Kevin Kamphuis             Enter                 1987     45e M         12:04    10:32     2:09    24:44    24:25  
   82    787  Jeroen Laarman             Hellendoorn           1991     46e M         12:26    10:25     1:58    24:48    24:41  
   83    585  Rob Wagemaker              Rijssen               1966     17e M40       12:26    10:19     2:08    24:52    24:27  
   84    379  Bram Poortman              Nijverdal             1998     47e M         11:40    11:09     2:06    24:54    24:48  
   85    307  Britt Peters               Hengelo Ov            1998      8e V         11:55    10:48     2:13    24:55    24:51  
   86    245  Wim Nijkamp                Rijssen               1958      9e M50       12:10    10:41     2:07    24:57    24:50  
   87    564  Marjolein Wigger           Nijverdal             1977      4e V35       12:15    10:42     2:03    24:58    24:49  
   88    281  Erik Breukink              Polybouw              1973     18e M40       12:22    10:33     2:05    24:59    24:43  
   89    220  Martin Kappert             Borne                 1964     19e M40       12:19    10:34     2:08    25:00    24:47  
   90    279  Herbert Bikker             Polybouw              1964     20e M40       12:15    10:40     2:08    25:03    24:48  
   91    377  Dyan Spenkelink            Holten                1996     48e M         11:31    11:19     2:19    25:08    25:03  
   92    285  Nadinja Schonewille        SISU                  1995      9e V         12:15    10:48     2:06    25:08    25:06  
   93    253  Stefan ten Broeke          Rijssen               1976     49e M         13:05    10:07     1:58    25:10    24:43  
   94    559  Loes Jansen                Haarle                1986     10e V         12:26    10:40     2:08    25:13    24:56  
   95    580  JanWillen Marteijn         Nijverdal             1961     10e M50       12:19    10:56     2:05    25:18    25:15  
   96    794  Erik Elkink                Markelo               1974     50e M         12:56    10:22     2:02    25:19    24:47  
   97    297  Rob Bonhof                 Nijverdal             1989     51e M         12:19    10:46     2:20    25:24    25:15  
   98    388  Axel Schrotenboer          Holten                1993     52e M         11:57    11:17     2:20    25:33    25:31  
   99    577  Lars Luijkx                Utrecht               1988     53e M         12:47    10:45     2:02    25:33    25:21  
  100    574  Mark Westerink             Wierden               1992     54e M         12:40    10:54     2:00    25:33    25:11  
  101    765  Doortje Swaters            Hellendoorn           1996     11e V         12:17    11:07     2:15    25:38    25:29  
  102    241  Wolter Croezen             Twenterand            1957     11e M50       12:44    10:49     2:10    25:42    25:37  
  103    760  Han Vaalt                  Bornerbroek           1964     21e M40       12:54    10:43     2:11    25:47    25:21  
  104    246  Mathijs Nijkamp            Rijssen               1990     55e M         12:33    11:10     2:06    25:48    25:41  
  105    215  Seino Baan                 Rijssen               1966     22e M40       12:37    11:06     2:08    25:50    25:43  
  106    370  Harry van Coeverden        Holten                1963     12e M50       12:48    10:51     2:16    25:55    25:35  
  107    769  Maarten Schuurman          Nijverdal             1982     56e M         13:02    10:49     2:09    25:59    25:33  
  108    707  Marije Minkjan             Markelo               1990     12e V         12:36    11:15     2:13    26:03    25:56  
  109    306  Rik Apeldoorn              Twenterand            1985     57e M         12:28    11:27     2:14    26:07    26:00  
  110    766  Wouter Beldman             Nijverdal             1980     58e M         12:37    11:20     2:15    26:11    26:08  
  111    153  Lucas van Remnes           Zwolle                1981     59e M         12:55    11:08     2:10    26:11    25:43  
  112    256  Remco Spoolder             Atletics Nijverdal    1990     60e M         12:45    11:24     2:05    26:12    26:05  
  113    569  Erwin de Valk              Okkenbroek            1971     23e M40       13:01    11:06     2:14    26:20    25:59  
  114    236  Wolter Prins               AV Rijssen            1950      3e M60       13:14    11:01     2:09    26:23    26:13  
  115    334  Daniël Lammertink          Rijssen               1981     61e M         13:00    11:09     2:16    26:25    26:09  
  116    345  Matthijs Bekkernens        Marathon Pim Mulier   1986     62e M         13:02    11:18     2:05    26:25    26:11  
  117    591  Inge Homan                 Rijssen               1989     13e V         12:50    11:20     2:20    26:29    26:21  
  118    249  Bennie ten Berge           Enter                 1946      4e M60       12:52    11:21     2:19    26:31    26:21  
  119    243  Marc Pluimers              AV Rijssen            1985     63e M         13:05    11:16     2:17    26:36    26:10  
  120    556  Marieke ten Have           Harfsen               1976      5e V35       13:13    11:10     2:16    26:38    26:27  
  121    571  Stefan Wentink             Ugchelen              1988     64e M         13:19    11:20     2:05    26:42    26:24  
  122    254  Wilfred Schoppers          Rijssen               1977     65e M         13:35    11:05     2:06    26:45    26:20  
  123    589  Tamara Buijse              Wierden               1988     14e V         13:24    11:22     2:01    26:46    26:38  
  124    558  Brenda Manenschijn         Leleystad             1983     15e V         13:04    11:35     2:11    26:49    26:40  
  125    367  Guus Nijen                 Holten                1999     66e M         13:08    11:41     2:05    26:53    26:48  
  126    768  Bram Dekker                Lemele                1982     67e M         13:32    11:10     2:18    26:58    26:21  
  127    739  Erwin Schoemaker           Wierden               1986     68e M         13:10    11:40     2:12    27:01    26:43  
  128    289  Ineke Nawijn               ACO Van Elderen       1969      6e V35       13:11    11:43     2:11    27:04    27:00  
  129    754  Mirjam Sekmen              Almelo                1986     16e V         13:13    11:42     2:13    27:06    27:03  
  130    263  Erik Burink                Heeten                1970     24e M40       13:12    11:37     2:26    27:14    26:51  
  131    570  ArendJan vsn de Pol        Deventer              1977     69e M         12:43    12:02     2:35    27:18    26:57  
  132    770  Iwan Boessenkool           Nijverdal             1964     25e M40       13:34    11:35     2:11    27:18    27:03  
  133    799  Eddy van Horssen           Rijssen               1967     26e M40       13:22    11:46     2:13    27:19    27:12  
  134    268  Adele Smits                LAAC Twente           1967      7e V35       13:10    11:54     2:17    27:20    27:09  
  135    340  Gerrit Hengstman           Nijverdal             1962     13e M50       13:23    11:45     2:18    27:25    27:20  
  136    784  Manon Hekman               Den Ham               1973      8e V35       13:44    11:31     2:13    27:27    27:05  
  137    319  Ernst Haitsma              Atletics Nijverdal    1950      5e M60       13:14    12:03     2:16    27:32    27:22  
  138    276  Jan Assink                 AV Rijssen            1948      6e M60       12:57    12:15     2:30    27:41    27:32  
  139    280  Andre Lankamp              Polybouw              1975     70e M         13:33    12:02     2:15    27:49    27:34  
  140    745  Hanneke ten Dam-Kolthof    Nijverdal             1986     17e V         13:29    11:52     2:30    27:50    27:39  
  141    704  Marco Kleinjan             Nijverdal             1972     27e M40       14:46    10:55     2:13    27:53    27:24  
  142    344  Ellen Aitink               Nijverdal             1992     18e V         13:25    12:22     2:15    28:01    27:56  
  143    555  Bianca Buitelaar           Harfsen de Smidse     1970      9e V35       13:38    12:04     2:20    28:02    27:50  
  144    380  Dinie Pasman               Holten                1959     10e V35       13:43    12:18     2:27    28:27    28:19  
  145    369  Madelief Nijen             Holten                1997     19e V         13:48    12:27     2:22    28:35    28:22  
  146    798  Hans Nijen                 Holten                1966     28e M40       13:47    12:27     2:24    28:37    28:23  
  147    576  Jennine Grootmarsink       Nijmegen              1982     20e V         14:33    11:55     2:10    28:38    28:27  
  148    744  Mieke ten Dam-Bosch        Nijverdal             1984     21e V         13:50    12:25     2:24    28:38    28:26  
  149    378  Johan Lichtenberg          Rijssen               1959     14e M50       14:33    11:43     2:23    28:38    28:16  
  150    293  Frans Heering              AV Rijssen            1962     15e M50       14:36    11:49     2:17    28:41    28:18  
  151    262  Jan Lichtenberg            Rijssen               1958     16e M50       14:31    11:59     2:20    28:49    28:23  
  152    294  Jan Dasselaar              Rijssen               1987     71e M         14:15    12:16     2:19    28:49    28:22  
  153    323  Lonneke Kok                Lochem                1991     22e V         13:49    12:46     2:23    28:57    28:41  
  154    594  Rachel kok                 Holten                1997     23e V         13:57    12:52     2:14    29:03    28:45  
  155    244  Martin Noeverman           Enter                 1977     72e M         14:57    11:56     2:17    29:09    28:38  
  156    597  Jan vd Noort               Rijssen               1965     29e M40       15:05    11:50     2:17    29:11    28:36  
  157    554  Maureen Jimmink            Harfsen               1971     11e V35       14:11    12:21     2:44    29:15    29:03  
  158    316  Peter Lage Venterink       Nijverdal             1960     17e M50       14:22    12:32     2:32    29:25    29:13  
  159    376  Famke Hoevink              Markelo               1985     24e V         14:52    12:10     2:31    29:32    29:23  
  160    303  Joke Nijland               Holten                1958     12e V35       14:41    12:27     2:28    29:34    29:15  
  161    375  Ronnie Wilmink             Hengelo               1980     73e M         14:57    12:07     2:32    29:35    29:10  
  162    283  Marinus Baltus             Holten                1951      7e M60       14:21    12:41     2:41    29:42    29:38  
  163    710  Bianca Huurneman           Arnhem                1984     25e V         14:35    12:46     2:25    29:45    29:32  
  164    572  Maya Veltmaat              Hellendoorn           1986     26e V         14:49    12:38     2:25    29:51    29:29  
  165    212  Hans Bouwhuis              AV Rijssen            1972     30e M40       14:40    12:41     2:30    29:51    29:22  
  166    562  Mariska Tigchelovend       Holten                1968     13e V35       15:17    12:16     2:25    29:57    29:38  
  167    305  Irma Dijkman               Loozen                1987     27e V         15:24    12:16     2:28    30:07    29:37  
  168    295  Henk Hanevelt              Holten                1954     18e M50       14:41    12:57     2:39    30:16    30:02  
  169    723  Jody Sans                  Arnhem                1985     28e V         14:21    13:25     2:32    30:17    30:12  
  170    238  Alina Keuken               Gramsbergen           1985     29e V         15:25    12:23     2:32    30:19    29:50  
  171    221  Susanne Nijhuis            TION                  1988     30e V         15:05    12:49     2:29    30:23    30:08  
  172    213  Marijke Dieleman           Veluwe                1965     14e V35       14:58    13:00     2:26    30:23    30:13  
  173    332  Angela Bruinsma            Nijverdal             1967     15e V35       14:47    13:12     2:29    30:27    30:15  
  174    231  Harry Meijer               AV Rijssen            1955     19e M50       15:11    12:49     2:30    30:28    30:07  
  175    773  Karin Mengerink            Nijverdal             1980     31e V         15:00    13:00     2:31    30:30    30:13  
  176    287  Wim Brinks                 AV Holten             1942      8e M60       14:56    12:58     2:37    30:30    30:13  
  177    257  Jan Willem Baan            Rijssen               1986     74e M         14:17    13:38     2:36    30:31    30:22  
  178    230  Arjan Lubbers              Rijssen               1964     31e M40       14:48    13:11     2:34    30:31    30:27  
  179    326  Nicole Nijland             Rijssen               1976     16e V35       15:00    13:03     2:35    30:37    30:13  
  180    563  Sissy van Bruggen          Holten                1969     17e V35       15:17    12:50     2:37    30:43    30:23  
  181    259  Jan van Pijkeren           AV Rijssen            1944      9e M60       14:55    13:12     2:42    30:48    30:38  
  182    702  Rene Averesch              Nijverdal             1980     75e M         15:22    13:05     2:24    30:50    30:20  
  183    267  Annemiek Laarman           Nijverdal             1979     32e V         15:16    13:03     2:33    30:51    30:34  
  184    219  Marcel Beunk               Rijssen               1979     76e M         14:27    14:05     2:29    30:59    30:46  
  185    247  Katinka Kelder             Radewijk              1988     33e V         15:26    13:01     2:37    31:03    30:34  
  186    599  Ellen Lubbers              Wierden               1987     34e V         15:24    13:14     2:31    31:08    30:52  
  187    708  Ingrid van Weert           Nijverdal             1974     18e V35       15:08    13:32     2:32    31:11    30:59  
  188    310  Leon Kobes                 Ommen                 1980     77e M         15:27    13:17     2:42    31:25    31:07  
  189    261  Johannes Kuilder           SISU                  1945     10e M60       16:13    13:04     2:19    31:36    31:16  
  190    586  Renee Lesscher             Nijverdal             1988     35e V         15:28    13:35     2:36    31:37    31:16  
  191    573  Bente Geertman             Hellendoorn           1985     36e V         15:24    13:38     2:38    31:39    31:19  
  192    550  Hermien Dollen             Daarle                1980     37e V         15:22    13:44     2:38    31:43    31:27  
  193    251  Adri Hulshoff              Deventer              1959     20e M50       15:26    13:33     2:44    31:43    31:20  
  194    315  Jeannet Ordelman           Nijverdal             1964     19e V35       15:05    14:03     2:45    31:53    31:40  
  195    709  Roy Kamperman              Rijssen               1988     78e M         15:47    13:24     2:44    31:54    31:27  
  196    584  Richard Koops              Rijssen               1978     79e M         15:47    13:24     2:45    31:54    31:28  
  197    736  Lotte de Weert             Nijverdal             1999     38e V         15:12    13:56     2:47    31:55    31:48  
  198    735  Mirelle Hallink            Nijverdal             1999     39e V         15:13    13:56     2:48    31:55    31:49  
  199    582  Willianne Dolfsma          Rijssen               1996     40e V         15:25    13:45     2:47    31:56    31:44  
  200    224  Jan Voortman               AV Rijssen            1960     21e M50       16:04    13:19     2:39    32:02    31:31  
  201    216  Meriam Burggraaff          Goor                  1969     20e V35       15:53    13:33     2:37    32:02    31:44  
  202    700  Nancy Laing                Hellendoorn           1979     41e V         15:52    13:32     2:40    32:03    31:48  
  203    587  Marion Nijenhuis           Hellendoorn           1983     42e V         15:53    13:32     2:41    32:04    31:47  
  204    796  Marcel Santé               Rijssen               1966     32e M40       16:05    13:32     2:34    32:10    31:40  
  205    578  Janneke Schutmaat          Den Ham               1976     21e V35       15:40    13:52     2:40    32:11    31:58  
  206    551  Tessa Reefman              Nijverdal             1979     43e V         15:17    14:03     2:58    32:17    32:02  
  207    568  Annemarie Knoop            Rietmolen             1984     44e V         16:11    13:28     2:40    32:18    31:49  
  208    318  Kelly Mulder               Groningen             1992     45e V         16:01    14:03     2:25    32:28    31:56  
  209    758  Sonja Leenman              Lemele                1981     46e V         16:26    13:49     2:21    32:36    31:58  
  210    755  Hermien Alma               Nijverdal             1984     47e V         15:49    14:05     2:45    32:38    32:32  
  211    756  Petra Winters              Lemele                1984     48e V         16:26    13:49     2:32    32:47    32:10  
  212    264  Elroy Burink               Heeten                1969     22e V35       16:24    13:48     2:45    32:56    32:31  
  213    730  Katinka Sans               Rijssen               1980     49e V         16:03    14:15     2:41    32:58    32:51  
  214    248  Herman Kreijkes            AV Rijssen            1967     33e M40       16:21    14:03     2:37    33:00    32:29  
  215    567  Marina Bolster             Neede                 1984     50e V         30:17     2:48     0:01    33:04    32:35  
  216    312  Ruth aan de Stegge         Nijverdal             1992     51e V         16:20    14:12     2:38    33:09    32:36  
  217    342  Jasper Hengstman           Nijverdal             1991     80e M         17:43    12:47     2:40    33:09    33:01  
  218    771  Eva van Musscher           NIJVERDAL             1982     52e V         16:31    13:56     2:54    33:20    32:48  
  219    734  Jeroen romate              Nijverdal             1980     81e M         16:42    14:02     2:40    33:24    32:49  
  220    304  Wilmien Boode              Laren Gld             1971     23e V35       16:50    13:47     2:49    33:26    32:48  
  221    703  Ilse Gerrits               Hellendoorn           1979     53e V         15:59    14:30     3:03    33:31    33:15  
  222    593  ed Offerman                Olst                  1946     11e M60       17:12    13:44     2:38    33:33    32:56  
  223    732  Anne Rudde Giele           Nijverdal             1977     24e V35       16:16    14:35     2:46    33:37    33:19  
  224    237  Andrea Slaghekke           AV Rijssen            1968     25e V35       16:49    14:25     2:38    33:51    33:22  
  225    286  Paulien Schonewille        Almelo                1963     26e V35       16:41    14:22     2:51    33:54    33:45  
  226    151  Astrid Veldman             Markelo               1966     27e V35       16:21    14:44     2:54    33:58    33:40  
  227    361  Anita Heuten               Markelo               1979     54e V         17:10    14:07     2:43    33:58    33:27  
  228    363  Karina Tjoink              Markelo               1975     28e V35       17:10    14:07     2:42    33:59    33:27  
  229    565  Ria Nijland                Holten                1962     29e V35       17:01    14:19     2:51    34:10    33:50  
  230    795  Gerdien Santé              Rijssen               1971     30e V35       16:59    14:28     2:45    34:12    33:41  
  231    384  Joop van der Vegte         Markelo               1955     22e M50       16:56    14:44     2:44    34:22    33:49  
  232    721  Erik Nieuwerth             Goor                  1971     34e M40       16:23    14:57     3:05    34:24    34:06  
  233    266  Martha Hendriks            Zutphen               1963     31e V35       17:01    14:35     2:55    34:29    34:05  
  234    729  Hans Stokvis               Nijverdal             1965     35e M40       16:19    15:19     2:57    34:34    34:12  
  235    383  Henk Schulenburg           AV Rijssen            1949     12e M60       16:39    15:08     2:57    34:43    34:23  
  236    714  Siske van Hoof             Rotterdam             1983     55e V         16:52    15:08     3:03    35:02    34:35  
  237    747  Petra Hardenveld           Almelo                1975     32e V35       17:13    15:11     2:53    35:16    35:04  
  238    728  Wieke de Haan              Utrecht               1990     56e V         35:23     0:01     0:01    35:23    35:23  
  239    390  Tonnie An de Stegge        Mariaparochie         1957     23e M50       16:46    15:33     3:12    35:30    34:54  
  240    733  Manon Romate               Nijverdal             1983     57e V         17:16    15:16     3:03    35:33    34:59  
  241    211  Harm Visser                Enter                 1951     13e M60       18:03    14:56     2:47    35:45    35:12  
  242    775  Janny Mooibroek            Nijverdal             1953     33e V35       17:43    15:42     3:03    36:27    36:06  
  243    782  Corine Bakker              Nijverdal             1969     34e V35       17:48    15:36     3:07    36:30    36:07  
  244    781  Ingrid Braker              Nijverdal             1969     35e V35       17:48    15:38     3:05    36:30    36:08  
  245    726  Jan Honcoop                Almelo                1957     24e M50       18:06    15:24     3:09    36:39    36:24  
  246    774  Cindy Dekker               Nijverdal             1976     36e V35       18:02    16:01     3:01    37:03    36:52  
  247    226  Norbert Nijland            Rijssen               1974     82e M         17:59    16:22     2:52    37:12    37:02  
  248    749  Anja Eising                Almelo                1972     37e V35       18:11    15:49     3:17    37:16    36:45  
  249    324  Herma Diele                SISU                  1964     38e V35       37:25     0:01     0:01    37:25    36:52  
  250    271  Albert Kuilder             Almelo                1947     14e M60       18:05    16:48     3:05    37:57    37:22  
  251    788  Christel Buijvoets         Holten                1959     39e V35       18:55    16:07     3:11    38:11    37:43  
  252    772  Sylvana Dierx              Nijverdal             1992     58e V         18:28    17:02     3:01    38:29    38:13  
  253    222  Ab Koetsier                AV Holten             1946     15e M60       18:13    16:58     3:24    38:34    38:14  
  254    386  Janneke van der Vegte      Markelo               1955     40e V35       19:12    16:33     3:13    38:57    38:23  
  255    325  Irene Timmer               SISU                  1967     41e V35       18:46    17:11     3:04    39:00    38:50  
  256    725  Esther Thijs               Hellendoorn           1994     59e V         18:50    18:10     3:28    40:27    39:51  
  257    724  Anouk Stolmeijer           Nijverdal             1994     60e V         18:47    18:00     3:40    40:27    39:51  
  258    750  Kim kool                   Nijverdal             1990     61e V         20:50    18:32     3:33    42:53    42:19  
  259    719  Caroline Schneider         Nijverdal             1991     62e V         20:50    18:31     3:32    42:53    42:19  

Tweede wedstrijd Crosscircuit van het oosten
www.hetcrosscircuit.nl